Agencja Nie Do Ogarnięcia rozpoczęła działalność

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Nie Do Ogarnięcia rozpoczęła działalność

Na rynku reklamowym pojawiła się nowa agencja. Agencję Nie Do Ogarnięcia założyli Piotr Cebo, Jakub Kulasa i Marcin Sikorski. Oferuje ona Klientom przygotowanie i wdrażanie koncepcji kreatywnych, budowanie wizerunku marki i zarządzanie marką w Internecie.

Specjalnością agencji są działania niestandardowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sikorski jest współtwórcą fanpage’a “Nagłówki Nie Do Ogarnięcia”. W 2007 zainicjował powstanie Plebiscytu MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie, którym przez 6 lat zarządzał. Przez ostatnie lata zajmował stanowisko copywritera i creative group head w agencji Hand Made.

Piotr Cebo jest grafikiem. Współpracował z agencjami reklamowymi, wydawnictwami i organizacjami non-profit. Przez ostatnie lata pracował w agencji Hand Made.

Wraz z Sikorskim realizowali również projekty jako niezależny team kreatywny. Razem realizowali m.in. kampanię społeczną “Jestem dziennikarzem”, zachęcającą do bardziej świadomego korzystania z mediów, a także odpowiadali za działania kreatywne w ramach akcji “Czytaj PL”. Największy rozgłos przyniósł im jednak udział w konkursie na dyrektora kreatywnego serwisu Pornhub. Wygrali międzynarodowe głosowanie internautów, uzyskując 10 razy więcej głosów niż drugie w kolejności zgłoszenie. Ostatecznie organizatorzy przyznali im jednak drugie miejsce.

Jakub Kulasa pracował wcześniej w Krakowskim Biurze Festiwalowym w zespole odpowiedzialnym za rozwój marki Kraków Miasto Literatury UNESCO, gdzie przez 5 lat koordynował “Czytaj PL” - największą akcję promującą czytelnictwo w Polsce.

Pierwszymi klientami agencji są Foodcare Sp. z o.o. oraz Grupa Wydawnicza Znak.

Strona agencji: niedoogarniecia.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij