Adamkiewicz jako Head of Social Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Adamkiewicz jako Head of Social Media

Katarzyna Adamkiewicz awansowała na stanowisko Head of Social Media w poznańskim oddziale agencji GoldenSubmarine.

Z agencją związana jest od dwóch lat, ostatnio pełniąc funkcję Social Media Managera. „Media społecznościowe stają się coraz mocniejszą i atrakcyjniejszą platformą nie tylko komunikacji marki z klientem, lecz przede wszystkim autentycznego dialogu. Sprzyja transparentności i budowaniu partnerskich relacji między marką a konsumentem. Jest przestrzenią bardzo wdzięczną, ale i wymagającą. To jedna z przyczyn, z których jako pasjonatka marketingu, pokochałam social media” – mówi Katarzyna Adamkiewicz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako Head of Social Media będzie odpowiadać za rozwój zespołu w poznańskim oddziale agencji. Jej doświadczenie obejmuje pracę z takimi markami jak Citi Handlowy, NIVEA Polska, a także Tatra, Dziki Sad, Specjal, Brackie Pils czy Monte.

W wolnym czasie prowadzi stronę na Facebooku Social Media Notes, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat wszystkiego, co jej zdaniem w mediach społecznościowych warte szczególnej uwagi. W pracy zawodowej mocno wierzy w słowa Gary’ego Vaynerchuka, autora głośnych książek, przedsiębiorcy, influencera: „Maybe don't call it social media. Just be human and tell your story”.

Prywatnie, jak sama przyznaje, jest kompletnie uzależniona od roweru. To jej codzienny środek transportu w mieście. Ćwiczy salsę – należy do salsowej formacji tanecznej.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij