Nagrody Ekspozycja Roku 2017 rozdane

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nagrody Ekspozycja Roku 2017 rozdane

W ubiegły piątek Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie zgromadził czołowych przedstawicieli branży eventowej z całej Polski. Podczas gali finałowej MP Power Awards, 23 marca 2018 roku, rozdano nagrody w konkursie Ekspozycja Roku 2017.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs organizowany jest corocznie przez Polską Izbę Przemysłu Targowego i wyłania najlepsze projekty wystawiennicze. Wśród lauretów konkursu małopolski rynek wystawienniczy reprezentowała firma Extend Vision, zajmując I miejsce w kategorii Ekspozycja Eventowa.

- Zajęcie I miejsca w konkursie Ekspozycja Roku 2017 jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i mobilizacją dla dalszej twórczej pracy – mówi Jacek Kisiała, wiceprezes zarządu Extend Vision – na sukces składa się praca naszego zespołu, w tym projektantów, koordynatorów i wykonawców, ale nie tylko. To też pełna współpraca z naszymi Klientami, którym tutaj należą się szczególne podziękowania za możliwość współtworzenia inspirujących projektów.

Nagrodzony projekt, autorstwa Macieja Maklesa, zrealizowany został dla firmy Adamed, podczas XXIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w Gdańsku. Inspiracją dla projektu było samo miejsce, w którym odbywało się wydarzenie. Dzieki zastosowaniu morskich motywów i kolorystyki udało się osiągnąć prawdziwie wakacyjny klimat nadmorsiego kurortu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij