Przywitaj wiosnę z nową kolekcją Semilac wspierającą kobiety!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przywitaj wiosnę z nową kolekcją Semilac wspierającą kobiety!

Delikatny róż, dyskretny fiolet, a może subtelny błękit? Stwórz idealny manicure i przywitaj wiosnę z nową kolekcją uroczych pasteli Semilac ALL IN MY HANDS! Nowe produkty to jednak nie tylko piękne kolory, ale również szczytny cel.

Dochód ze sprzedaży kolekcji przeznaczony zostanie na wspieranie kobiecej przedsiębiorczości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny już za nami – teraz czas zaprosić ją również do naszych stylizacji. Seria ALL IN MY HANDS to zestaw trzech, doskonale uzupełniających się pastelowych odcieni, które idealnie sprawdzają się zarówno w pracy, jak podczas nieformalnych spotkań z przyjaciółmi, zapewniając kobiecy wygląd dłoni.

W skład kolekcji wchodzą: romantyczny, bladoróżowy odcień Light Pink, oryginalny wrzosowy Light Violet, a także modny Light Blue, czyli przepiękny błękit. Semilac ALL IN MY HANDS pozwoli na wyczarowanie subtelnej stylizacji.

Kobiety wspierają kobiety

Gwarancja pięknego, pełnego blasku wyglądu to nie jedyna zaleta nowej kolekcji charytatywnej. Firma Nesperta, właściciel marki Semilac, przekaże 4 złote ze sprzedaży każdego z produktów serii na edukację i aktywizację zawodową Polek.

W ramach wspierania kobiecej przedsiębiorczości i zdobywania przez Polki nowych kwalifikacji, firma zaplanowała serię warsztatów, które zostaną przeprowadzone na pięciu uczelniach w całym kraju. Zajęcia skierowane będą do studentek kierunków kosmetologicznych, które swoją zawodową przyszłość wiążą ze stylizacją paznokci. Dochód ze sprzedaży lakierów kolekcji ALL IN MY HANDS przeznaczony zostanie na ufundowanie grantów o łącznej wysokości 10 tysięcy złotych, o które ubiegać będą się mogły uczestniczki warsztatów.

- ALL IN MY HANDS to nie tylko nowa kolekcja lakierów, ale przede wszystkim szeroka inicjatywa, dzięki której chcemy pokazać Polkom, że rozwój kariery jest w ich rękach, że mogą z powodzeniem zakładać oraz prowadzić własny biznes. Teraz inwestując w swój wygląd i dobre samopoczucie, kobiety mogą wspierać inne kobiety w realizacji marzeń – podsumowała Paulina Piątek, PR Manager firmy Nesperta.

Więcej informacji na temat nowej kolekcji znaleźć można na stronie marki Semilac. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij