Półtora miliona kolekcjonerskich kart w paczkach Tygrysków deserowych barwionych owocami i warzywami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Półtora miliona kolekcjonerskich kart w paczkach Tygrysków deserowych barwionych owocami i warzywami

TBM zmienia opakowania i skład kukurydzianych chrupek deserowych. Na półkach sklepowych pojawiły się Tygryski o smaku czekoladowym, bananowym, owocowym, toffi i truskawkowym w nowej szacie graficznej.

Trwa również wielka akcja promocyjna – specjalne karty kolekcjonerskie zostały dołączone aż do półtora miliona opakowań.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 

Do półtora miliona paczek chrupek Tygrysków deserowych dołączone są specjalne karty do kolekcjonowania. Tygrysek – brand hero marki – występuje na nich w trzech odsłonach jako kucharz, naukowiec oraz magik. Na odwrocie kart umieszczone są specjalne przepisy, eksperymenty oraz sztuczki magiczne, które dziecko może wykonać z pomocą rodzica. W każdej paczce znajduje się jedna karta, a łącznie można zebrać ich aż piętnaście. Dzieci będą mogły umieścić zgromadzone karty w specjalnym albumie z dodatkowymi zabawami i łamigłówkami. Tygryski z kolekcjonerskimi kartami są dostępne w sklepach w całej Polsce.

Trwa również kampania reklamowa marki. Obejmuje telewizję, prasę, materiały POS, Internet, działania PR oraz promocje w sklepach.

Tygryski to marka przekąsek dla dzieci należąca do polskiej firmy rodzinnej TBM, która na rynku funkcjonuje od 1992 roku. TBM wprowadził na rynek bezglutenowe chrupki deserowe w nowych opakowaniach barwione owocami i warzywami. W sklepach można znaleźć Tygryski deserowe aż w pięciu smakach – truskawkowym, bananowym, czekoladowym, owocowym oraz toffi. W szerokiej ofercie marki znajdują się także chrupki i pałeczki kukurydziane oraz chrupki i pałeczki z dodatkiem kaszy jaglanej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij