Marketing automation w e-biznesie – czyli jak tworzyć treści i planować skuteczne cykle komunikacji z odbiorcami. Zapraszamy na webinar!

E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Marketing automation w e-biznesie – czyli jak tworzyć treści i planować skuteczne cykle komunikacji z odbiorcami. Zapraszamy na webinar!

Chcesz się dowiedzieć, jakie możliwości oferuje marketing automation, jak tworzyć skuteczne treści, a przede wszystkim jak zwiększyć efektywnośc kampanii online marketingowych? Nie czekaj i zapisz się na darmowy webinar organizowany przez GetResponse we współpracy z NowymMarketingiem.

Narzędzia typu marketing automation pozwalają na planowanie komunikacji online marketingowej na każdym etapie kontaktu z marką. Weź udział w webinarze GetResponse, aby poznać funkcjonalności marketing automation, dowiedzieć się jak tworzyć skuteczne treści oraz zobaczyć, w jaki sposób tworzyć cykle komunikacji dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Webinar odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 11:30. Rejestracji można dokonać na tej stronie.

Webinar skierowany jest do osób początkujących i średnio-zaawansowanych, zainteresowanych prowadzeniem kampanii online marketingowych, w szczególności do przedsiębiorców planujących zwiększyć zyski z tego rodzaju kampanii, a także do pracowników działów marketingu, chcących zwiększyć efektywności swojej pracy.

Z webinaru „Marketing automation w e-biznesie” dowiesz się m.in.:

  • jaka jest komunikacja na poszczególnych etapach kontaktu z marką
  • jak tworzyć skuteczne treści emaili oraz landing pages
  • jakie możliwości oferuje marketing automation
  • jak projektować cykle na potrzeby Twojego e-biznesu

Webinar poprowadzi Ireneusz Klimczak, Ekspert ds. Content Marketingu w GetResponse. Na co dzień pomaga klientom w prowadzeniu skutecznych kampanii online marketingowych. Pisze artykuły dla NowyMarketing.pl, Interaktywnie.com, Online Marketing Polska, Marketer+. Możesz go znaleźć na Twitterze - @irekklimczak chętnie porozmawia o online marketingu.

Webinar organizowany jest wspólnie z NowymMarketingiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij