Pierwszy na świecie #fanpagenazywo od Tesco i Lemon Sky

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwszy na świecie #fanpagenazywo od Tesco i Lemon Sky

Już 29 czerwca o 14:00 w Gliwicach wystartuje pierwszy na świecie „FANPAGE NA ŻYWO”. W ramach finału roadshow „Ruszaj w drogę ze smakiem”, przed największym w Polsce hipermarketem Tesco, zostanie ustawiona 13-metrowa konstrukcja wyglądająca jak prawdziwy facebookowy wall Ekspertów Tesco.

Przedsięwzięcie, polegające na stworzeniu działającego w czasie rzeczywistym fanpage’a Ekspertów Tesco, obejmuje kilka ważnych elementów od dużej instalacji po zaplecze technologiczne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sama konstrukcja będzie miała ok. 13 metrów wysokości i 11 metrów szerokości. W centralnej jej części znajdzie się ekran diodowy o wymiarach 5x6 m, na którym „na żywo” będą publikowane personalizowane posty uczestników dużej imprezy przed hipermarketem Tesco.

Wystarczy, że chętni zrobią sobie zdjęcie, dodadzą jedno z teł z Krysią lub Heniem oraz wybrany produkt z asortymentu Tesco, by posty zostały wyświetlone na żywo podczas imprezy oraz na facebookowych profilach uczestników zabawy i Ekspertów Tesco.

Projekt „FANPAGE NA ŻYWO” to duże wyzwanie technologiczne. Proces od kreacji posta po publikację go na fanpage’u wymagał stworzenia dedykowanej aplikacji do publikacji oraz zaangażowania zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne. Za pomysł oraz realizację całego przedsięwzięcia odpowiada agencja Lemon Sky.

Aktualizacja 30.06.2013: W sobotę w Gliwicach powstał #fanpagenazywo (galeria prac) - oto jak cieszył się Henio:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij