Linie Emirates testują innowacyjne zestawy kinowe w poczekalniach na lotnisku w Dubaju

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Linie Emirates testują innowacyjne zestawy kinowe w poczekalniach na lotnisku w Dubaju

Linie Emirates zaoferują prawdziwe kinowe doznania w swoich poczekalniach na lotnisku Dubai International, wręczając klientom osobiste zestawy kinowe Skylights.

Przewoźnik będzie testował je w hali przylotów B – w poczekalni dla klasy biznes przez cały kwiecień i w poczekalni dla klasy pierwszej w maju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wprowadzenie nowatorskich zestawów kinowych to jedna z inicjatyw Emirates mających uatrakcyjnić ofertę usług przewoźnika na lotniskach i na pokładzie samolotów. Każdy zestaw Skylights waży jedynie 120 g, a jego podstawę stanowi ekran zapewniający szerokie pole widzenia, na którym można oglądać obrazy 3D i 2D w rozdzielczości Full HD.

Wbudowany system audio i wideo pozwala użytkownikom całkowicie zanurzyć się w świecie prezentowanym na ekranie. Zróżnicowana oferta obejmie filmy 3D i 2D, kompilacje seriali telewizyjnych, dokumenty i filmy sferyczne. Wśród konkretnych pozycji znajdą się Obcy: Przymierze, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości czy Dzieciak rządzi, a także odcinki programów dokumentalnych takich jak Kosmos czy Planeta Ziemia. Usługa jest bezpłatna, a przewoźnik planuje jej udostępnienie we wszystkich poczekalniach w Dubaju, jeśli testy spotkają się z przychylną reakcją.

Na lotnisku Dubai International znajduje się 7 poczekalni Emirates w 3 halach przylotów – A, B i C. W każdej z nich znajdują się oddzielne poczekalnie dla klasy pierwszej i klasy biznes. Wstęp jest bezpłatny dla pasażerów klas biznes lub pierwszej, a także członków programu lojalnościowego Emirates Skywards Silver, Gold i Platinum. Członkowie programu Emirates Skywards Blue mogą skorzystać z poczekalni za opłatą.

Wszystkie poczekalnie Emirates zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły – eleganckie elementy wystroju, stylowe pomieszczenia, drewniane treliaże czy meble wykonane na zamówienie we Włoszech.

Przewoźnik nieustannie inwestuje w rozbudowę i renowację swoich obiektów. Oprócz kinowych wrażeń poczekalnia Emirates dla klasy biznes w hali przylotów B oferuje szeroki wybór wykwintnych dań przygotowywanych na miejscu przez kucharzy Emirates w ramach niedawno odświeżonego menu, a także dostęp do bezpłatnego baru, pryszniców, spa, usługi czyszczenia butów, stacji ładowania telefonów komórkowych, piwniczki z winami i strefy zabaw dla dzieci wyposażonej w automaty do gier. W odnowionej poczekalni znajdują się 3 wydzielone bezpłatne strefy usługowe: strefa kawy Costa Coffee, strefa zdrowia z wodą Voss, w której znalazły się zdrowe przekąski i napoje, a także ekskluzywna strefa szampana Moët & Chandon stworzona dla Emirates, w której serwowane są 4 różne gatunki wina cuvée wraz z potrawami dobranymi specjalnie dla przewoźnika – bez dodatkowych opłat dla gości.

Linie Emirates dysponują największą wśród przewoźników siecią poczekalni lotniskowych. Oprócz 7 obiektów w Dubaju linie otworzyły 34 innych poczekalni w dużych portach lotniczych na całym świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij