Gal Gadot i Robert Lewandowski wspólnie promują nowy model Huawei P20 Pro

Gal Gadot i Robert Lewandowski wspólnie promują nowy model Huawei P20 Pro

Ciągle są w blasku fleszy, ale także robią tysiące zdjęć, wyrażając siebie. Aktorka znana na świecie z roli Wonder Woman oraz kapitan polskiej reprezentacji wspólnie promują najnowszy smartfon Huawei P20 Pro.

Gadot i Lewandowski mają być, i z pewnością są, uosobieniem filozofii Huawei wyrażonej hasłem „Make it possible”. Oboje dzięki uporowi i ambicji osiągnęli szczyty w swoich profesjach. Gadot w krótkim czasie podbiła Hollywood, pokonując drogę z rodzinnego Izraela do stolicy światowego kina, zaś Robert Lewandowski stał się jednym z najlepszych piłkarzy świata – konsekwentnie budował swoją karierę i jest dowodem na to, że droga z niewielkiego Zniczu Pruszków do najlepszych klubów piłkarskich świata jest możliwa. Oboje zaskakują i pokazują, że warto walczyć o to, czego naprawdę chcemy, dla nich „sky is the limit”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Huawei P20 Pro to pierwszy na świecie smartfon z potrójnym obiektywem, stworzony we współpracy z firmą Leica. Jeden z obiektywów wyposażony jest w potrójny zoom. W samym aparacie zastosowany został procesor z systemem sztucznej inteligencji.

PS

W ubiegłym roku Wix zaprosił do współpracy izraelską aktorkę, by ta pomogła mu wysadzić, dosłownie, w powietrze cały Super Bowl! Kiedy kucharz pracował nad udoskonaleniem swojej strony internetowej, z pomocą Wix oczywiście, na sali restauracyjnej Gadot i gwiazda Transportera wyrównywali rachunki z gangsterami.

PS2

Pokazywać zalety jednej funkcji w telefonie prawie przez 100 sekund? Jasne, Apple to potrafi! Spot marki skupiał się na funkcji Portrait Lighting. Oświetlenie portretowe umożliwia symulowanie oświetlenia studyjnego, co tylko dodaje doskonałą jakość „selfie”. Zobaczcie, jak ze wspomnianą funkcją Brazylijczycy przygotowują się do karnawału!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij