Nowi wydawcy w money.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi wydawcy w money.pl

Od kwietnia do zespołu wydawców money.pl dołączy Anna Zaleska, była szefowa redakcji krajowej w PAP. Na stanowisko wydawcy serwisu awansuje Patryk Skrzat, dotychczas redaktor social media w WP.

Anna Zaleska do WP przechodzi z Vice Polska. Wcześniej szefowała redakcji krajowej PAP i jako redaktor prowadzący nadzorowała serwis agencyjny. Prowadziła cykl debat PAP na temat wpływu kryzysu gospodarczego na Unię Europejską. Pracowała też m.in. w Rzeczpospolitej. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu public relations w SGH.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza tak doświadczona osoba. Money.pl jest serwisem numer jeden w kategorii biznes. Przed nami jednak wciąż wiele szczytów do zdobycia. Tylko z najlepszymi specjalistami w zespole osiągniemy wysoko postawione cele – mówi Nino Dzhikiya, redaktor naczelna WP obszarów Biznes, Moto i Tech.

Do zespołu wydawców money.pl dołącza też Patryk Skrzat, który dotąd odpowiadał za media społecznościowe serwisów biznesowych WP. Wcześniej pracował jako redaktor i wydawca w olsztyńskiej Gazecie Wyborczej, a także w metrocafe.pl.

– Patryk wykazał się ogromnym zaangażowaniem i radził sobie świetnie z ekspansją naszych zasięgów w socialu. Patryk doskonale rozumie, jak powinna wyglądać narracja w nowoczesnych ekonomicznych i biznesowych mediach. Postanowiliśmy go docenić i awansować na niezwykle odpowiedzialne stanowisko wydawcy serwisów biznesowych – dodaje Nino Dzhikiya.

Z firmą rozstaje się jedna z wydawczyń money.pl, Monika Szafrańska, która postanowiła kontynuować swoją karierę poza organizacją – Monice bardzo dziękujemy za lata pracy w Wirtualnej Polsce i życzymy powodzenia w nowym miejscu – mówi Sebastian Ogórek, zastępca redaktora naczelnego money.pl i WP Finanse.

Serwisy biznesowe Wirtualnej Polski w badaniu Gemius/PBI zajmują pierwsze miejsce w kategorii Biznes, Finanse i Prawo. W lutym odwiedziło je w sumie ponad 7,8 mln realnych użytkowników.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij