Agencja ADnova wygrała przetarg na kampanię dla ROYAL CANIN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja ADnova wygrała przetarg na kampanię dla ROYAL CANIN

W ramach wybranego projektu agencja opracowała adaptację koncepcji strategicznej i kreatywnej, hasła oraz plan komunikacji 360 stopni.

Agencja ADnova wygrała przetarg Royal Canin, marki wchodzącej w skład grupy Mars, Inc., na kampanię promującą jej produkty: karmy dla psów i kotów. Poszerzyła tym samym portfolio swoich klientów o firmę z kolejnej branży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja opracowała strategię, hasło i koncepcję kreatywną wybranego projektu – kampanii 360 stopni wraz z jej elementami. W ramach współpracy ADnova będzie odpowiedzialna m.in. za działania digitalowe i marketingowo-trade’owe.

„Potrzebowaliśmy kompletnej strategii wdrożenia naszej globalnej BIG IDEA na rynek Polski dla B2B i B2C. Szukaliśmy agencji do tego niełatwego zadania. ADnova z powodzeniem weszła w nowy dla niej temat. To, co nam zaproponowali, było dopracowane zarówno pod względem strategicznym, jak i kreatywnym. Zaskoczyło nas, jak dobrze poradzili sobie z projektem z branży, z którą nie mieli do tej pory do czynienia.” – zauważa odpowiedzialna za przetarg Anna Moryto - Portfolio Activaction & Management Manager w Royal Canin.

ADnova jest agencją marketingu zintegrowanego. Na rynku istnieje od 2009 r., obsługując takich klientów jak: Rimmel, Bourjois, Oriflame, Finlandia, Łowicz czy BZ WBK. Opracowuje i realizuje kampanie 360 oraz poszczególne działania promocyjne takie jak: kampanie digital, filmy, materiały POS, konkursy konsumenckie i loterie. Projekty ADnova doceniane są przez Klientów i branżę, o czym świadczą: nominacja do Golden Arrow 2017 czy nagroda główna w konkursie POS STARS 2017.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij