Twórcy kanału Śmiechawa TV dołączają do TalentMedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Twórcy kanału Śmiechawa TV dołączają do TalentMedia

Twórcy jednego z popularniejszych kanałów na YouTube – Śmiechawa TV, dołączyli do sieci partnerskiej TalentMedia. Ten rozrywkowy kanał prowadzony jest przez dwóch szwagrów, którzy w swoich filmach w zabawny sposób przedstawiają codzienne perypetie i życiowe sytuacje.

Kanał subskrybuje ponad 1,1 mln osób, a liczba wyświetleń opublikowanych filmów przekroczyła 440 mln. Twórcy kanału prowadzą także popularny fanpage na Facebooku, który zgromadził ponad 327 tys. fanów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dołączyliśmy do TalentMedia, bo widzimy jak prężnie się rozwija, pozyskuje nowych klientów i oferuje współpracę z markami, do których często sami nie możemy dotrzeć. Poza warunkami finansowymi przekonuje nas też model biznesowy TalentMedia, który wykracza daleko poza tradycyjne rozumienie MCNa. Wiemy, że możemy liczyć na fachowe wsparcie w zasadzie na każdym etapie powstawania produkcji, aż po przyziemne formalności jak procesowania umów. Tok kompleksowa współpraca znacznie usprawni nasze codzienne funkcjonowanie i pozwoli skupić się na clue naszej działalności. – komentuje Kamil Hryniewicki ze Śmiechawa TV.

Po dołączeniu kanału Śmiechawa TV, sieć TalentMedia zrzesza na tę chwilę 87 kanałów, które łącznie mają ponad 23 miliony subskrypcji, ponad 400 milionów minut watchtime i zasięg 100 milionów wyświetleń miesięcznie. W 2017 roku liczba wyświetleń filmów z udziałem twórców zrzeszonych w TalentMedia przekroczyła 1,5 mld.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij