Tajlandzki klub fitness wprowadza do oferty "CPROBIC” - aerobik ratujący życie, podczas którego spalisz ponad 400 kalorii!

Tajlandzki klub fitness wprowadza do oferty

Aktualnie w trendach mamy bycie fit oraz mocne zwracanie uwagi na profilaktykę zdrowia. Dlatego pewien klub fitness w Tajlandii uruchomił specjalne zajęcia, podczas których spalisz sporo kalorii i będziesz potrafił uratować czyjeś życie!

Virgin Active w Tajlandii stworzył specjalne zajęcia, na których będzie uczyć swoich członków umiejętności ratowania życia, jednocześnie spalając kalorie! "CPROBIC" - bo tak nazywa się nowa klasa fitness – został zainicjowany po tym, jak statystyki wykazały, że tylko 6% pacjentów wymagających resuscytacji na miejscu otrzymuje ją przed przybyciem do szpitala, ponieważ w Tajlandii nie stawia się na naukę pierwszej pomocy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zajęcia będą prowadzone przez trenerów z certyfikatem umożliwiającym ich prowadzenie, a podczas 45 minutowego treningu ratującego życie możesz spalić ponad 400 kalorii!

PS

Mówią, że zdrowie jest najważniejsze, a wiedza społeczeństwa na temat objawów np. zawału serca jest bardzo niska. Niestety, oznaki zawału są często niejednoznaczne. Jak zatem edukować i rozpoznawać?

PS2

A jak dać społeczeństwu do zrozumienia, że palenie szkodzi i powinniśmy go unikać? Irlandzka organizacja zdrowia stworzyła przekaz, który bazuje na znanej piosence Glorii Gaynor „I Will Survive” i jeśli już raz wpadła Ci w ucho to nie wypadnie. I o to chodzi!

W zupełni inny sposób z problem papierosów walczy szwedzka sieć aptek "Apotek Hjärtat", która jest autorem nietypowej kampanii, mającej zachęcić do rzucenia palenia. Podczas jednej z akcji w całej Szwecji stanęły interaktywne billboardy, które zaczynały kaszleć, gdy w pobliżu znalazł się palacz.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij