200 tysięcy widzów programu „Kilka Pudelka”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
200 tysięcy widzów programu „Kilka Pudelka”

Emitowany w serwisie Pudelek.pl oraz na stronie głównej WP program „Klika Pudelka” osiąga średnio 240 tysięcy odtworzeń. Premiera jubileuszowego 20. odcinka już 12 kwietnia o 19:00.

W programie dziennikarze Pudelka i WP Gwiazdy opowiadają o szczegółach najbardziej intrygujących tematów, tłumaczą kulisy show-biznesu i komentują w swój indywidualny, bezkompromisowy sposób to, co internautów interesuje najbardziej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program Klika Pudelka to nasz prawdziwy „Pudelek bez kagańca”. Pokazujemy w nim, co dzieje się za kulisami imprez gwiazd i programów telewizyjnych. Zdradzamy też smaczki, ciekawostki i kulisy pracy redakcji, śledztw dziennikarskich i tego, jak powstają show-biznesowe informacje – mówi Aleksandra Pajewska, szefowa działu show biznes w Wirtualnej Polsce.

Dotychczasowe odcinki programu cieszyły się średnią 240 tys. odtworzeń. Najpopularniejszy 17. odcinek osiągnął wynik ponad 400 tys. odtworzeń. Dziennikarze rozmawiali w nim m.in. o Marcie Kaczyńskiej. W jubileuszowym 20. odcinku skomentują najnowszy skandal w rodzinie Kardashianów i zawodowe sukcesy Julii Wieniawy. Program prowadzi Aleksandra Pajewska oraz pozostali dziennikarze Pudelka i WP Gwiazdy: Sandra Hajduk, Igor Nowiński, Patryk Chilewicz, Łukasz Zając, Michał Dziedzic, Patrycja Ceglińska, Basia Żelazko.

Według badania Gemius/PBI Grupa WP jest liderem w kategorii plotki i życie gwiazd. Serwisy Pudelek.pl i WP Gwiazdy w marcu 2018 roku odwiedziło łącznie 6,1 mln realnych użytkowników.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij