Grycan dołącza do programu Visa Oferty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grycan dołącza do programu Visa Oferty

Atrakcyjna oferta na zakupy w lodziarnio-kawiarniach Grycan dostępna dla użytkowników programu Visa Oferty.

Nowym partnerem Visa Oferty – programu udostępniającego użytkownikom kart Visa atrakcyjne oferty znanych i lubianych marek – została sieć Grycan – Lody od pokoleń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od kwietnia użytkownicy zarejestrowanych w programie kart Visa mogą liczyć na zwrot na swoją kartę nawet do 20% wartości transakcji przy zakupach w lodziarnio-kawiarniach Grycan.

Program Visa Oferty pozwala indywidualnym użytkownikom debetowych i kredytowych kart Visa na dostęp do atrakcyjnych ofert. Zapewnia również szybki zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy bezpośrednio na rachunek karty. Oferta lodziarnio-kawiarni Grycan jest dostępna dla wszystkich uczestników programu. Minimalna kwota zakupu pozwalająca spełnić warunki oferty wynosi 20 zł.

Cieszymy się, że do grona detalistów uczestniczących w programie Visa Oferty dołączyła sieć Grycan. Mamy nadzieję, że dzięki specyfikacji oferty, która dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych w programie, będzie cieszyła się ona dużą popularnością, a także pozwoli nam zdobyć nowych użytkowników. Nadchodząca wiosna to idealny czas na odwiedzenie lodziarnio-kawiarni Grycan, a dzięki naszej współpracy ta wizyta może być jeszcze przyjemniejsza” – komentuje Agata Laight, Head of Loyalty Go To Market, Card Linked Offers, Visa.

Dzięki Visa Oferty możemy skutecznie dotrzeć do naszych obecnych i przyszłych klientów. Zdecydowaliśmy się udostępnić ofertę wszystkim użytkownikom programu, którzy dzięki płatności kartą Visa i szybkiej formie zwrotu środków mogą w komfortowy sposób skorzystać ze zniżki w ponad 150 naszych lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce” – komentuje Wojciech Biśta, Grycan – Lody od pokoleń.

Visa Oferty to wyjątkowy program, zapewniający szeroki wybór ofert od znanych i lubianych detalistów oraz szybki zwrot części poniesionych wydatków. Dostępne oferty zmieniają się regularnie, a partnerów biorących udział w programie ciągle przybywa.

Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów.

Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij