Specjalna Strefa Ekonomiczna DAFZA z Dubaju zaangażowała polską agencję Clipatize w celu realizacji działań związanych z generowaniem leadów na rynku międzynarodowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Specjalna Strefa Ekonomiczna DAFZA z Dubaju zaangażowała polską agencję Clipatize w celu realizacji działań związanych z generowaniem leadów na rynku międzynarodowym

DAFZA, Dubai Airport Free Zone - jedna z największych wolnych stref ekonomicznych Dubaju, odpowiedzialna za 4,7% PKB tego Emiratu - zaangażowała Clipatize, aby wykorzystać komunikację o charakterze content marketingowym w komunikacji nastawionej na cele demand generation oraz lead nurturing.

Clipatize współpracuje ze strefą DAFZA od 2016 roku w obszarze tworzenia treści. Ostatni projekt agencji Clipatize na rzecz strefy DAFZA polegał na opracowaniu strategii cyfrowej skoncentrowanej na generowaniu leadów. Teraz zadaniem agencji będzie wykonanie planów strategicznych polegających na opracowaniu i dystrybucji treści, których celem będzie budowanie świadomości rynku i konwersja ruchu na leady.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jest to trzeci długofalowy, międzynarodowy projekt wykorzystujący automatyzację marketingu i skoncentrowany na zarządzaniu leadami, który agencja Clipatize rozpoczęła w 2018 roku na rzecz klientów z segmentu B2B ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Cieszymy się z możliwości wspierania firmy DAFZA oraz jej zespołów marketingowych i sprzedażowych i nastawiamy się na osiąganie biznesowo policzalnych rezultatów. Dziś, jako agencja, koncentrujemy się na dostarczaniu skutecznych, wydajnych, całościowych rozwiązań content marketingowych bazujących na zautomatyzowanych ekosystemach komunikacyjnych, wspieranych technologiami marketingowymi bazującymi na zbieranych w procesie komunikacji danych - komentuje Jakub Lebuda (Clipatize CEO).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij