TalentMedia wzmacnia działy client service i kreacji, 3 nowe osoby dołączają do zespołu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TalentMedia wzmacnia działy client service i kreacji, 3 nowe osoby dołączają do zespołu

Sieć partnerska TalentMedia wzmacnia działy obsługi klienta i kreacji, do zespołu dołączył team accountów i copywriter. Nowe osoby będą raportować bezpośrednio do Piotra Łuczaka, VP of Business.

Angelika Morawska objęła stanowisko Account Manager, a Agata Górska Account Executive. Wcześniej obie związane były z agencją Lubię to linked by Isobar należącej do Dentsu Aegis Network, gdzie odpowiadały za klientów takich jak Allegro, HBO, ING, Total dla których realizowały projekty z zakresu digital, social oraz produkcji video.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agata Górska dołączyła do Lubię to w 2017 roku w ramach stażu, dzięki swoim umiejętnościom bardzo szybko przechodząc do roli Account Executive. Z kolei Angelika Morawska zdobywała doświadczenie prowadząc projekty dla Unilever, Microsoft i Ferrero. W Lubię to spędziła ponad 3 lata, pełniąc przez ostatni rok rolę Account Managera i zarządzając kilkuosobowym zespołem. W TalentMedia będą odpowiedzialne za klientów Philips i SpinMaster oraz wsparcie zespołu obsługującego Maspex.

Jednocześnie do zespołu dołączyła Asia Komorowska i objęła stanowisko Copywritera. Doświadczenie zdobywała w agencji GPD, w której pracowała jako Junior Copywriter dla Lidla, w tym dla Kuchni Lidla z Karolem Okrasą i Dorotą Wellman. Ostatnio przez ponad rok pracowała w BBDO jako Copywriter, gdzie była odpowiedzialna za koncepcje kampanii dla Whiskas, Pedigree, Pepsi, Cheetos i Mercedesa.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij