Nowe reklamy KFC idealnie zastępują ogień ostrym kurczakiem, koncept robi wrażenie!

Nowe reklamy KFC idealnie zastępują ogień ostrym kurczakiem, koncept robi wrażenie!

KFC połączyło siły z Ogilvy & Mather, aby nowa kampania marki była „ostra i gorąca”. Zdjęcia, które zobaczycie, ożywią scenerię każdej restauracji pułkownika Sandersa dzięki ognistym kulom z prawdziwego zdarzenia!

Kampania to połączenie świetnego pomysłu, doskonałych zdjęć i perfekcyjnego wykorzystania Photoshopa! Kurczaki w inteligentnym i dobrze wykonanym zestawie reklam zastępują ogień w różnych dynamicznych ujęciach: promu kosmicznego, samochodu wyścigowego i grupy Power Ranger! Nie dziwię się, że ta chrupka konsystencja i kolor stały się dla agencji swoistą inspiracją!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Skrzydełka Hot & Spicy są jednym z najbardziej znanych receptur KFC i na pewno jednym ulubionych produktów wśród naszych klientów w Hong Kongu. To klasyczny smak, a praca zapewnia obietnicę produktu dzięki zabawnemu wykonaniu, które zwraca uwagę na markę - powiedział William Tsing, dyrektor marketingu - KFC Hong Kong.

PS

W przypadku KFC dystans do oferowanych produktów, ,jak i samej marki, sprawdza się najlepiej. Kiedy oddziały w Wielkiej Brytanii zmieniły dostawcę kurczaków w firmie, zapanował chaos. Wiele restauracji w przez tydzień było zamkniętych. Firma zareagowała na kryzys nietypowym ogłoszeniem w gazecie, oczywiście z dużą dozą dystansu :)

PS2

Kanapka Zinger w kosmosie? KFC zaprezentowało w Stanach Zjednoczonych kampanię reklamową, w której możemy zobaczyć aktora Robe’a Lowe’a, jako pułkownika Sandersa w stroju kosmonauty, który z nutką patriotyzmu w głosie, opowiada o przygotowaniach, jakie musiał przejść produkt przed wylotem!

PS3

Oprócz poczucia humoru, dystansu marka ma także zacięcie do projektowania. Bluzy, skarpetki, poduszki i naszywki z twarzą Sandersa. To tylko kilka przykładów z nowego asortymentu marki. Jednak za gadżety trzeba sporo zapłacić! Więcej o tym → tutaj

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij