MediaCom wygrywa w przetargu Netii na obsługę budżetu digital / performance

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MediaCom wygrywa w przetargu Netii na obsługę budżetu digital / performance

Dom mediowy MediaCom wygrał przetarg na obsługę budżetu digital / performance firmy Netia SA. Dla MediaCom jest to poszerzenie zakresu współpracy z Netią, po wygranym latem ubiegłego roku przetargu na obsługę kampanii ATL tej firmy.

Netia SA to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, telefonii stacjonarnej, a także telefonii komórkowej. MediaCom (GroupM / WPP) będzie odpowiadać za kompleksową obsługę kampanii digital Netii (display), w zakresie strategii, planowania i zakupu mediów dla klienta w tym kanale oraz social media (od lipca b.r.). Natomiast w ramach obsługi budżetu performance wchodząca w skład domu mediowego jednostka MediaCom Response będzie realizowała dla Netii działania z zakresu performance marketingu, zaawansowanej analityki oraz wdrażania efektywnych rozwiązań technologicznych i rozwiązań opartych na analizie danych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W przetargu poza MediaCom startowały także Vizeum i broniący budżetu dom mediowy Value Media, który obsługiwał Netię przez ostatnie 6 lat (od 2012 r.).

Dla MediaCom (GroupM / WPP) jest to poszerzenie zakresu współpracy z firmą Netia SA, po wygranym latem zeszłego roku przetargu na obsługę kampanii ATL, w ramach którego ten dom mediowy od jesieni 2017 r. odpowiada za aktywność marki w telewizji, radiu, prasie, kanale OOH oraz za niestandardowe działania reklamowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij