Kaufland, PAYBACK i Leo Burnett

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kaufland, PAYBACK i Leo Burnett

Właśnie ruszyła najnowsza kampania sieci sklepów Kaufland, która informuje o dołączeniu sieci do grona kluczowych partnerów największego multipartnerskiego programu lojalnościowego w Polsce. Kampania powstała we współpracy z agencją Leo Burnett Warszawa.

W ramach nowej kampanii emitowany będzie spot TV, w którym podglądamy „punkciaki”, czyli maskotki Programu PAYBACK kryjące się za produktami w sklepie. „Punkciaki” pod nieobecność klientów bawią się, a każdemu z nich nadano zabawny wygląd i charakter. Gdy w sklepie pojawiają się klienci, „punkciaki” podążają za nimi przynosząc im dosłownie i w przenośni same korzyści. Kampania zachęca nowych użytkowników programu PAYBACK do odebrania i rejestracji karty w sieci Kaufland, a dotychczasowych użytkowników Programu do odwiedzenia sklepów w celu dalszego zbierania punktów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania będzie komunikowana w telewizji, radio, kinach i internecie. Ma także silne wsparcie BTL – zarówno ze strony sieci Kaufland, jak i PAYBACK.

Pod koniec zeszłego roku Leo Burnett wygrał przetarg na całościową strategiczno-kreatywną obsługę sieci sklepów Kaufland.

Leo Burnett świadczy usługi full service w 35 biurach na świecie. Firma zatrudnia ponad 8000 pracowników. Jej globalnymi klientami są między innymi Procter&Gamble, Samsung, Coca-Cola, Kellogg's, KraftHeinz, McDonald's, MillerCoors, Nintendo i Fiat. Od 2002 roku agencja należy do Publicis Groupe.

Za realizację kampanii odpowiadają:

Leo Burnett Warszawa
Executive Creative Director: Maciej Porębski
Scenariusz: Marek Wyżnikiewicz, Piotr Dugin
Account: Marta Tuczyńska, Alicja Tyszka
Producent: Jolanta Skuza
Studio Filmowe: Feelmovie
Animacja: Platige Image

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij