Hackathon ryzyka w ING

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hackathon ryzyka w ING

ING Bank Śląski zaprasza na ogólnopolski konkurs analizy danych. Zadaniem uczestników będzie wykorzystanie danych bankowych i behawioralnych w ocenie ryzyka bankowego. Rejestracja trwa do 13 maja br.

To pierwszy Hackathon dotyczący ryzyka w ING w Polsce. Zależy nam na poznaniu opinii młodych ludzi na temat zmieniających się zachowań konsumenckich, regulacji prawnych, a także wszechobecnej digitalizacji. Chcemy im także przybliżyć zagadnienia, nad jakimi pracujemy w banku, korzystając z najnowszych technologii i narzędzi oraz zaprosić do współpracy" - powiedział Dominik Ogonowski, Dyrektor Banku odpowiedzialny za ryzyko w ING Banku Śląskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Hackathon składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego z nich, zarejestrowani uczestnicy mają za zadanie dokonanie analizy kredytowej na podstawie danych wykorzystywanych w bankowości oraz danych pochodzących z mediów społecznościowych. Osoby lub zespoły, które prześlą odpowiednio dokonaną analizę, zostaną zaproszone do kolejnego etapu Hackathonu, który odbędzie się 16 i 17 maja br. na Google Campus w Warszawie. Podczas tego etapu uczestnicy będą mieli 8 godzin na część analityczną zleconego zadania. Jury wybierze maksymalnie sześć zwycięskich zespołów, które następnie zaprezentują efekty swojej pracy w formie pitch przed ekspertami ING, ekspertami rynkowymi oraz przedstawicielami start-up’ów.

Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. złotych oraz możliwość współpracy z ING Bankiem Śląskim. Drużyna zajmująca drugie miejsce otrzyma 7,5 tyś, zł, trzecie – 5 tyś zł.

W Hackathonie „Lion’s Den – ING Modeling Challenge” mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci analizy danych z całej Polski. Do konkursu można zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak również w zespołach liczących maksymalnie trzech członków.

Rejestracja oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij