YieldRiser z serią wideo dla wydawców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
YieldRiser z serią wideo dla wydawców

YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – rozpoczął emisje filmów instruktażowych dla wydawców stron internetowych.

Cykl filmów edukacyjnych dla właścicieli witryn ma na celu wsparcie branży internetowej, w tym jak najefektywniej monetyzować powierzchnię stron. Przewodnik po reklamie jest skierowany nie tylko do wydawców, ale także dla reklamodawców, którzy dzięki wideo mogą jeszcze lepiej poznać funkcjonowanie zakupu przestrzeni reklamowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na kanale YouTube YieldRiser’a jest już dostępne pierwszy film, które porusza temat Matched Content. Jest to narzędzie Google'a, które pomaga wydawcom wybrać odpowiednie treści do promowania na stronie. Kolejne filmy będą dodawane systematycznie. Warto podkreślić, że oprócz filmów instruktażowych, YieldRiser będzie również tworzyć treści, które będą poruszać najważniejsze tematy i problemy, które aktualnie dotyczą branży.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Chcemy nie tylko instruować wydawców, aby mieli większy ruch na swojej stronie. Pragniemy także edukować branżę reklamy internetowej oraz pomagać na bieżąco w rozwiązywaniu trudności, jakie pojawiają się na rynku – tłumaczy Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij