K2 autorem designu aplikacji mobilnej dla Banku Pekao

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
K2 autorem designu aplikacji mobilnej dla Banku Pekao

Agencja K2 w ramach stałej współpracy z Bankiem Pekao przygotowała interfejs aplikacji mobilnej dla systemu płatności PeoPay.

PeoPay to nowoczesny i wygodny sposób płacenia bez konieczności posiadania gotówki. PeoPay umożliwia: płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych oznaczonych symbolem PeoPay, płatności za zakupy w internecie oraz szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji. PeoPay idzie o krok dalej niż inne systemy płatności mobilnych oferując również aplikację mobilną dla sprzedawców. Umożliwia ona przyjmowanie płatności PeoPay za pomocą smartfonów bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia lub terminala.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja jest dostępna dla klientów wszystkich banków, nie tylko posiadających konto w Banku Pekao. Jej mocnym wyróżnikiem jest interfejs - przejrzysty i atrakcyjny wizualnie. Ekran główny aplikacji umożliwia szybki wybór najważniejszych funkcji aplikacji (Zapłać, Wyślij pieniądze, Odbierz pieniądze) przy pomocy prostych gestów swipe w wybranym kierunku. Nawet jeśli użytkownik ma aktualnie wolną tylko jedną rękę, może prosto wybierać funkcje jedynie za pomocą kciuka.

We wspólnej pracy z Bankiem nad kluczowymi elementami interfejsu zastosowano metodę szybkiego prototypowania za pomocą Adobe AIR, co pozwoliło na szybką implementację i weryfikację pomysłów na efekty wizualne i mechanikę działania na testowych urządzeniach mobilnych.

Na kanale banku na YouTube: www.youtube.com/user/bankpekao dostępnych jest sześć tutoriali oraz animacja promujące aplikację, przygotowane również przez K2.

Współpraca pomiędzy K2 i Bankiem Pekao trwa od 2009 roku. K2 jest autorem projektu serwisu transakcyjnego Pekao24 oraz serwisu kart prepaid. Jest również autorem microsite kredytów hipotecznych, materiału reklamowego do Euro2012, animacji do Pekao24 projektu rewitalizacji platformy transakcyjnej bankowości elektronicznej PekaoBIZNES24.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij