Zuzanna Warowna-Toruńska założyła firmę doradczą Concept Spot

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zuzanna Warowna-Toruńska założyła firmę doradczą Concept Spot

Warowna-Toruńska, która rozstała się z Ogilvy z końcem lutego br., założyła firmę doradczą Concept Spot.

fot. Zofia Kowalczyk

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma zajmuje się zarówno doradztwem w zakresie komunikacji i marketingu, jak i rozwoju biznesu (szkolenia, warsztaty, nowy biznes, wsparcie rekrutacji, wsparcie procesowe, etyka i odpowiedzialność w biznesie)

„Przez prawie 20 lat zdobywałam doświadczenie zarówno w tworzeniu skutecznej komunikacji, jak i w różnych aspektach zarządzania firmą. Z wielu moich rozmów wynika, że rzeczy, które dla mnie są oczywiste i powinny stanowić podstawę działania każdej firmy, nie tylko agencji reklamowej, nie są wykorzystywane przez innych a dzięki nim firmy mogłyby po prostu lepiej działać. Wiem, na czym się znam i w czym jestem dobra i chcę wykorzystać praktyczną wiedzę. Do tego zależy mi bardzo na szerzeniu idei odpowiedzialności i etyki w biznesie. CSR jest często wisienką na torcie – chodzi o to, żeby na co dzień tak kształtować biznes, żeby nie szkodzić innym i wciąż się rozwijać. Z doświadczenia wiem, że można i że to nie boli”. — mówi Zuzanna Warowna-Toruńska.

Zuzanna Warowna-Toruńska od 2001 związana jest z branżą reklamową. Pracowała w takich agencjach jak BBDO, Mullen Lowe, DDB&tribal. Ostatnio zarządzała Grupą Ogilvy w Polsce. Jest prelegentem na licznych konferencjach branżowych. Była zaangażowana w opracowanie Białej Księgi Branży Komunikacji Marketingowej. Jest mentorem w ramach programu Technologia w Spódnicy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij