Things about me – Renee rusza ze wzruszającą kampanią na Dzień Matki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Things about me – Renee rusza ze wzruszającą kampanią na Dzień Matki

Najnowsza kampania Renee została stworzona z myślą o Dniu Matki. Hasłem przewodnim kampanii, jak i marki, jest Things about me - czyli wszystko to, co nas wyraża i określa.

Marka pokazuje 3 różne, prawdziwe historie kobiet z teamu Renee. Opowiadają w nich o swoich relacjach z Mamami i emocjach, jakie pojawiają się, gdy o nich myślą. Każda z nich jest w innym wieku, co przekłada się na bagaż doświadczeń i odmienne refleksje. Autentyczność wypowiedzi oraz "happy end" każdej historii, którym jest zaprojektowany specjalnie na tę okazję billboard-laurka, sprowadza każdą oddzielną opowieść do tego, że nadal jesteśmy Dziećmi, tylko trochę starszymi i niezależnie od wieku, nosimy w sobie miłość do naszych Mam.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W historii Karoliny poznajemy Mamę jako najszczerszego przyjaciela, który chce dla nas jak najlepiej i wspiera nas w sukcesach, jak i chwilach zwątpienia. Dzięki Mamie miała cudowne dzieciństwo, które napełniło ją poczuciem bezpieczeństwa. Teraz po latach, jako dorosła kobieta pragnie te dobre uczucia przekazać drugiej osobie.

Opowieść Klaudii uświadamia nam, że nie należy zniechęcać, się uświadamiając sobie, iż czasem mówimy lub robimy względem naszych Mam coś, czego później mocno żałujemy. One mimo naszych błędów darzą nas swoją miłością i w pełni akceptują.

Refleksje Joanny uzupełnione są o jej własne doświadczenia jako Mamy. Wyczula nas na współczesny konflikt rozwoju zawodowego i troski o rodzinę. Mówi, że ogrom miłości, jaki dała jej Mama, pozwolił, aby stała się silną kobietą i była w stanie realizować swoje pasje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij