Maciej Orłoś w kampanii na dzień matki. 26 ojców na 26 maja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Orłoś w kampanii na dzień matki. 26 ojców na 26 maja

Z okazji dnia matki, ojcowie z całego kraju zaangażowali się w kampanię „Ojcowie dla matek”, która ma na celu przypomnienie, w jak okrutny sposób hodowane są świnie – matki.

26 ojców na 26 maja pozuje z sercem, które jest jednocześnie ryjkiem świni i symbolem cierpienia, jakiego doświadczają te zwierzęta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dziennikarz Maciej Orłoś mówi: „Jestem ojcem, współczuję. Współczuję wszystkim zwierzętom zamykanym w klatkach. Już czas zakończyć Epokę Klatkową”.

Każdego roku w Polsce, prawie milion świń zamyka się w wąskich metalowych klatkach, tzw. kojcach porodowych. Kojce te są tak ciasne, że zwierzęta nie są w nich w stanie nawet się poruszać. Śledztwo przeprowadzone na polskich fermach świń przez organizację CIWF Polska (Compassion in World Farming) pokazuje, w jak okrutny sposób hodowane są świnie – matki. Odleżyny, przerośnięte racice, trudności ze wstawaniem i przewlekły stres, to jedne z wielu negatywnych skutków przemysłowej hodowli tych zwierząt. Dlatego też organizacja wzywa do wprowadzenia zakazu stosowania kojców porodowych w hodowli świń i zakończenia Epoki Klatkowej.

CIWF Polska opublikowała nagrania i zdjęcia ze śledztwa w maju zeszłego roku. Na materiałach wyraźnie widać, że zamknięte na tak małej przestrzeni zwierzęta cierpią nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Od tamtej pory sytuacja nie uległa zmianie, dlatego wraz z 26 ojcami apeluje do Ministra Rolnictwa o wycofanie klatek z hodowli świń.

Petycja do Ministra Rolnictwa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij