Alicja Górka-Pruszczak przejmuje zarządzanie Havas PR Warsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Alicja Górka-Pruszczak przejmuje zarządzanie Havas PR Warsaw

Alicja Górka-Pruszczak z początkiem czerwca br. obejmuje stanowisko Executive Directora w Havas PR Warsaw, odpowiadając tym samym za zarządzanie działalnością operacyjną agencji.

W Havas PR Warsaw doradza głównie firmom z obszaru finansów, przemysłu, branży retail i nieruchomości komercyjnych. Dotąd odpowiadała za zespół Reputation Management.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Alicja Górka-Pruszczak obejmując stanowisko Executive Directora będzie odpowiadać za serwis, ofertę merytoryczną i rozwój kompetencji agencji oraz zarządzanie całym zespołem. Będzie ściśle współpracować z Dorotą Mazur, która z końcem kwietnia br. po ponad dwóch latach w firmie, objęła stanowisko CEO Havas Creative Group w Polsce.

– Wierzę głęboko w doświadczenie i kompetencje Alicji, życzę jej sukcesów oraz tego, by wyraźnie umocniła pozycję Havas PR na rynku i poszerzyła jej ofertę. Poza profesjonalizmem, którego wielokrotnie dowiodła w trakcie ponad 5 letniej pracy w Havas, z pewnością pomocną będzie znajomość naszej organizacji od podszewki – mówi Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group w Polsce i dodaje: – Stąd będziemy zacieśniać współpracę również w zakresie partnerstwa z innymi spółkami Grupy Havas Creative i wykorzystywać tym samym efekt synergii biznesowej.

W ciągu ostatnich lat Górka-Pruszczak koncentrowała się na strategicznym doradztwie komunikacyjnym, doradztwie antykryzysowym oraz prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Ponadto planowała oraz odpowiadała za zarządzanie kampaniami komunikacyjnymi dla globalnych i polskich firm oraz instytucji.

Przed dołączeniem do Havas PR Warsaw zdobywała doświadczenie w międzynarodowych agencjach PR, takich jak MSL Group, Weber Shandwick czy On Board – ECCO International Communications Network.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij