Mobbery - innowacyjna agencja marketingu mobilnego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobbery - innowacyjna agencja marketingu mobilnego

Mobberry będzie wsparciem technologicznym dla działów marketingu, PR i sprzedaży. Działalność agencji będzie się koncentrować na szeroko pojętym SoLoMo, czyli social, local, mobile.

 Za Mobberry stoi ogromne międzynarodowe doświadczenie twórców. Piotr Krauschar oraz Maciej Sypniewski – twórcy agencji – współpracowali wcześniej z dużymi międzynarodowymi firmami podczas wdrożeń nie tylko w Polsce, ale również w USA, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Czechach czy na Węgrzech.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ambicją Mobberry jest realizowanie działań, które pozwolą na wykorzystanie nie tylko kanału mobilnego, ale również jego połączenia z socialem, offlinem czy geolokalizacją. Agencja już realizuje liczne kampanie z wykorzystaniem QR kodów oraz rzeczywistości rozszerzonej.

 - Będziemy oferować pełną obsługę, jeśli chodzi o marketing mobilny. Od strategii, poprzez prace koncepcyjne, doradztwo strategiczne, aż po wykonanie aplikacji. Chcemy, aby klient dostał pełną usługę – od analizy potrzeb, poprzez określenie najlepiej pasujących do strategii marki rozwiązań, aż po realizację i wdrożenie – mówi Piotr Krauschar, założyciel agencji.

 Mobberry zamierza realizować najbardziej innowacyjne działania na rynku mobilnym. Głównym obszarem działania agencji jest rynek globalny, z naciskiem na Europę Zachodnią.

 - Formowanie oddziału w Londynie finalizuje się dosłownie w tej chwili. Powinniśmy być gotowi do podjęcia pierwszych działań w Wielkiej Brytanii w najbliższym tygodniu - mówi Maciej Sypniewski, współtwórca agencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij