Velux, Drutex i Nike stawiają na użyteczne innowacje

Velux, Drutex i Nike stawiają na użyteczne innowacje

Coraz więcej osób 90% czasu spędza w pomieszczeniach zamkniętych bez wystarczającej ilości światła dziennego i świeżego powietrza. Choć nie myślimy o tym na co dzień, badania pokazują, że może to mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

To samo dotyczy braku bezpośredniego dostępu do światła słonecznego, którego efektem może być niedobór witaminy D. Bez aktywnego działania problemy zdrowotne mogą narastać. Dlatego tak ważne jest ponowne przemyślenie tego, w jaki sposób żyjemy. Velux uświadamia, że musimy zacząć budować domy inaczej i żyć inaczej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Dziś designerzy mierzą się z pytaniami, jak tworzyć nowoczesne i funkcjonalne projekty, które wykorzystać można w przestrzeni publicznej – rozwiązania dla seniorów, osób niepełnosprawnych, społeczności oraz takie, które działają w zgodzie z naturą. Zobaczcie projekty, które pomagają żyć lepiej → Design w słusznej sprawie: ubrania, które rosną, opakowania, które żyją i kreatywne skrzynki na niedopałki.

PS2

Jakiś czas temu nowe podejście do budowania zaprezentowała polska marka Drutex. SmartWindow to nowoczesny, pierwszy na rynku produkt, który składa się z interaktywnego okna oraz jednostki sterującej, dzięki której mamy możliwość interakcji z produktem.

PS3

Dzięki rozwojowi technologii życie stale wydaje się łatwiejsze i ciekawsze. Wykorzystując najnowsze rozwiązania marketingowcy Nike stworzyli futurystyczny stadion lekkoatletyczny, który rewelacyjnie motywuje do wytężonej pracy i dbania o zdrowie. To na tej bieżni będziesz dzielnie walczył ze swoim największym przeciwnikiem – sobą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij