Nowy Chief Operating Officer w Communication Unlimited

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy Chief Operating Officer w Communication Unlimited

Agnieszka Wichracka objęła stanowisko Chief Operating Officerem w agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

Z branżą reklamową Agnieszka Wichracka jest związana od początku swojej kariery zawodowej. Doświadczenie zdobywała w agencjach: Publicis, Havas Worldwide Warsaw i BBDO Warszawa. Przez 5 lat pracowała w Grupie IPG. Była Dyrektorem Zarządzającym McCann & MRM, gdzie odpowiadała za połączenie struktury agencji tradycyjnej i digitalowej, a ostatnio pełniła tę funkcję w FCB Warsaw. Prowadzone przez nią zespoły i projekty zdobyły wiele prestiżowych nagród, w tym Effie, Golded Drums, Cannes Lions.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Agnieszka jest doświadczonym managerem. Będzie wspierać agencję w doskonaleniu procesów, abyśmy coraz lepiej i szybciej reagowali na zmieniające się potrzeby klientów i ich marek. Bardzo się cieszymy, że dołączyła do naszego zespołu - mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

Agnieszka Wichracka w wolnym czasie współzarządza programem promującym przemyślaną i odpowiedzialną adopcję na www.adopciaki.pl. Uwielbia ruch - rower, rolki, łyżwy, narty. Jest miłośniczką Włoch, zarówno krajobrazów, życzliwych ludzi, jak i jedzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij