Herbalife Nutrition przedłuża współpracę z Cristiano Ronaldo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Herbalife Nutrition przedłuża współpracę z Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo, gwiazda piłki nożnej o światowej sławie, jest twarzą Herbalife Nutrition od 2013 roku. Obecnie firma ogłosiła przedłużenie współpracy sponsorskiej do 2021 roku.

Sportowcy sponsorowani przez Herbalife Nutrition stosują produkty firmy przed treningami i zawodami, w ich trakcie oraz do regeneracji po ich zakończeniu. W 2013 roku firma wprowadziła do oferty napój sportowy CR7 Drive z serii Herbalife24®, stworzony we współpracy z Cristiano Ronaldo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Cristiano to klasa sama w sobie, jeden z najbardziej podziwianych sportowców naszych czasów. Podziela nasze pełne zaangażowania podejście do odżywiania i aktywnego stylu życia. Wierzy w nasz cel – uczynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym. To dlatego współpraca z nim jest tak wyjątkowa” – mówi Rich Goudis, CEO, Herbalife Nutrition.

–Herbalife Nutrition rozumie doskonale, jak ważne jest odżywianie dla osiąganych przeze mnie wyników – mówi Cristiano Ronaldo. – Współpraca z zespołem naukowców przy tworzeniu CR7 Drive sprawiła mi wielką radość. Stworzyliśmy napój sportowy, który dostarcza paliwa do treningów i wspomaga nawodnienie organizmu. To dla mnie zaszczyt, że mogę pomóc innym sportowcom z całego świata dostrzec, jak produkty odżywcze mogą przełożyć się na lepsze wyniki.

Herbalife Nutrition z dumą sponsoruje ponad 190 sportowców, drużyn i wydarzeń sportowych na całym świecie, co stanowi wyraz zaangażowania firmy w promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia połączonego z prawidłowym odżywianiem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij