The Pint Shop: apetyczne połączenie Muzeum Lodów i laboratorium

The Pint Shop: apetyczne połączenie Muzeum Lodów i laboratorium

Lato i lody to duet nierozłączny. Nawet dieta 1000 kcal nie powstrzyma nas przed zakupem chociażby jednego. Tym bardziej ciężko oprzeć się pokusie, kiedy widzimy zdjęcia z Muzeum Lodów.

fot. instagram.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odwiedzający Muzeum na Manhattanie, zwiedzając wystawy oddziałujące na ich wszystkie zmysły, wprowadzani są w bajkowy nastrój. Jeśli jesteś fanem bananów, możesz zobaczyć instalację Banana Split wykonaną z 10 000 sztucznych bananów. Jeśli tęsknisz za dzieciństwem, możesz utonąć w kuflu pełnym kulek o różnych smakach. Możesz nawet założyć fartuch laboratoryjny i wziąć udział w szczegółowym wykładzie o unikalnych smakach, z których składają się lody.

fot. pinterest.com

Nikt także nie oprze się miętowo-czekoladowym zapachom pochodzącym ze szklarni, w której rośnie mięta na podłożu z ziaren kakaowca…


fot. rediff.com

Muzeum nawiązało współpracę z supermarketem Target i wspólnie stworzyły The Pint Shop, czyli miejsce do interaktywnych zakupów z wciągającymi instalacjami i degustacją nowego smaku tej kolaboracji. Zobaczcie stronę tego smakowitego pop-up’u

PS

Jeśli o lodach mowa - agencja 180heartbeats+Jung v Matt zorganizowała bezprecedensową akcję dla marki Ben & Jerry’s. Razem ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza i Fundacją Wolontariat Równości, w piatek (8 czerwca) stworzyły na placu Zbawiciela w Warszawie tęczę nie do podpalenia. 

PS2

Brytyjski magazyn Wallpaper docenił polską lodziarnię Dudek z Mielca umieszczając ją w prestiżowym rankingu najlepiej zaprojektowanych obiektów tego typu na świecie. Czasopismo dobrze znane jest wszystkim fanom designu i architektury, dlatego takie wyróżnienie to z pewnością gwarancja długich kolejek po zimne przysmaki. Więcej przeczytacie w artykule: Lodziarnia z Mielca została uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie. 

PS3

Marka Magnum czaruje swoimi reklamami. Jeśli macie ochotę rozsmakować się w spotach, zobaczcie TOP 5 - MAGNUM – więcej niż lody.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij