Dariusz Andrian nowym prezesem zarządu SAR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dariusz Andrian nowym prezesem zarządu SAR

W Warszawie, w siedzibie Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz Związku Agencji Reklamowych.

Członkowie Zarządu wybrali nowego Prezesa, a także zaprezentowali strategiczne projekty statutowe i komercyjne, etapy ich realizacji oraz poinformowali członków o kluczowych zmianach w działalności Stowarzyszenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prezesem Zarządu został Dariusz Andrian , CEO VML Poland i Grupy Young & Rubicam Brands.

Dariusz Andrian z branżą reklamową związany jest 20 lat. Pracował m.in. w DDB i McCann. Od 2008 roku współtworzył jako partner i dyrektor generalny Grupę Heureka, która po akwizycji WPP i VML stała się największym europejskim biurem amerykańskiej agencji VML. Od listopada 2017 stanowisko CEO VML Poland łączy ze stanowiskiem CEO Grupy Young&Rubicam Brands w Polsce kierując agencjami VML, Y&R Advertising, Wunderman i shoperrmarketingowym Labstore. Zarządza 350 osobowym zespołem z biurami w Warszawie i Krakowie. Był członkiem Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, należy do Komitetu Organizacyjnego EFFIE Awards i Kapituły MIxx Awards IAB. Zarządzana przez niego firma wielokrotnie zdobywała tytuł Interaktywnej Agencji Roku a on sam był nagrodzony tytułem „Człowiek roku” przez IAB Polska, „Człowiek Reklamy” przez magazyn Brief i AdMan 2016 Press w kategorii Człowiek Reklamy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij