eSKY.pl z reklamą w TV

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eSKY.pl z reklamą w TV

Ruszyła kampania telewizyjna Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl. Spot reklamowy powstał przy współpracy z agencją The Digitals, która była odpowiedzialna za jego scenariusz, nadzorowała realizację produkcji oraz zakup mediów, a obecnie koordynuje przebieg kampanii.

- Kampania telewizyjna to jeden z elementów prowadzonej przez nas kampanii wakacyjnej. Jesteśmy serwisem turystycznym, który jako jedyny w Polsce nie posiada punktów sprzedaży i działa wyłącznie w sieci. Dotychczas skupialiśmy się głównie na szeroko rozumianej reklamie internetowej. Ponieważ zależy nam na dotarciu do nowej grupy klientów i wzmocnieniu rozpoznawalności naszej marki podjęliśmy decyzję dotycząca reklamy telewizyjnej i podjęcia współpracy z agencją The Digitals – mówi Łukasz Neska, dyrektor marketingu grupy eSKY.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wyniku przygotowań powstały telewizyjne i internetowe spoty reklamowe informujące o tym, że serwis, dzięki kompleksowej ofercie – w jego portfolio znajdują się zarówno bilety lotnicze jak i hotele – umożliwia szybkie i proste zorganizowanie podróży. W czterech krótkich klipach produktowych (wyświetlanych w formie pre-rolla przed wybranymi materiałami video na najbardziej popularnych serwisach) oraz trzydziestosekundowej reklamie telewizyjnej konsultant eSKY.pl wskazuje klientom, jak sprawnie zarezerwować najdogodniejsze połączenia lotnicze. 

Spoty emitowane będą w pierwszej połowie lipca i sierpnia w ogólnopolskich stacjach grup TVN i Polsat. Za zakup mediów kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Star Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij