Lody Koral komentują Mistrzostwa 2018 #tu i teraz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lody Koral komentują Mistrzostwa 2018 #tu i teraz

Zgodnie z tegoroczną strategią marketingową oraz hasłem „Pora na Koral #tu i teraz” ruszyła mundialowa akcja producenta lodów z Nowego Sącza. Specjalnie zaaranżowane studio komentatorskie Korala, relacje na żywo i piłkarski konkurs to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała marka kibicom i...

...miłośnikom lodów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Centralną postacią mundialowej akcji jest brand hero marki, Chłodzimierz, znany z zeszłorocznej odsłony wakacyjnej akcji „Pogromcyupalu.pl” oraz ze Snapchata marki. Jako brand hero, Chłodzimierz aktywizuje miłośników lodów oraz piłki nożnej, oferując im wspólne piłkarskie emocje, RTM-owe relacje z meczów, ciekawostki na temat miejsca mistrzostw i krajów biorących w nich udział. Komunikacja Mistrzostw #Tu i teraz odbywa się w specjalnie utworzonej i administrowanej przez Chłodzimierza grupie na Facebooku, z wykorzystaniem potencjału marketingowego facebookowych grup dyskusyjnych. Drugą platformą komunikacyjną jest Snapchat, na którym znajdą się materiały zza kulis projektu.

W grupie „Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz” będzie można również powspominać dawne edycje mistrzostw w piłce nożnej i przypomnieć sobie kultowe wpadki komentatorów sportowych. Planowany jest również konkurs pełen piłkarskich emocji. Wszystko to za pośrednictwem brand hero, nadającego z piłkarskiego studia Korala, oraz graficznej, uproszczonej postaci Chłodzimierza. W studiu mundialowym #Tu i teraz nie zabraknie oczywiście lodów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij