Marketing Day tym razem w Łodzi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marketing Day tym razem w Łodzi

Marketing Day to konferencja dla brand managerów, social media managerów, dyrektorów kreatywnych, przedsiębiorców i osób tworzących kampanie w oparciu o współpracę z influencerami. Organizowana w ramach festiwalu See Bloggers Łódź odbędzie się w piątek, 22 czerwca w EC1 Łódź - Miasto Kultury.

To już szósta edycja wydarzenia. Celem organizatorów podczas tegorocznej konferencji jest przedstawienie wartościowych case studies kampanii marketingowych opartych o realne wyniki przybliżające kulisy współpracy z influencerami. Marketing Day to wydarzenie, na którym oprócz wiedzy istotnym czynnikiem jest networking. To jedna z niewielu takich konferencji, na której uczestnicy mogą spotkać specjalistów ze swojej branży, wymienić się doświadczeniami oraz poznać cenne wskazówki niezbędne do efektywnego działania w dziedzinie influencer marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tematem konferencji jest poznanie dobrych praktyk w nawiązywaniu relacji i prowadzeniu kampanii marketingowych z twórcami internetowymi – nowymi mediami, które dynamicznie przejmują rolę portali i serwisów internetowych.

Wśród grona prelegentów znajdują się specjaliści z branży influencer marketingu, marketingu oraz influencerzy, którzy opowiedzą jak wygląda współpraca z markami z ich perspektywy. W agendzie możemy zobaczyć takie nazwiska, jak m. in. Joanna Banaszewska, Anna Zając (Fashionable), Karolina Gliniecka (Charlize Mystery), Barbara Stawarz, Hubert Wydrych, Adrian Milnikel, Ewa Wójcikowska, Tomasz Czudowski (Tuba Smaku), czy Magda Grzebyk (Krytyka Kulinarna). Konferencję poprowadzi Maciej Orłoś.

Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie internetowej www.marketingday.pl. Przy zakupie biletu Executive w pakiecie jest również wejście na festiwal See Bloggers Łódź, czyli największy festiwal dla influencerów w Polsce, który odbywa się 23-24 czerwca, również w EC1 Łódź - Miasto Kultury.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij