PKP Intercity partnerem festiwalu See Bloggers Łódź

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PKP Intercity partnerem festiwalu See Bloggers Łódź

Tegoroczna edycja festiwalu See Bloggers odbędzie się 23 i 24 czerwca w Łodzi. Wezmą w nim udział najpopularniejsi blogerzy, influencerzy i twórcy internetowi z całej Polski. PKP będzie promowało Strefy Ciszy oraz projekt Strefa Kulturalnego Podróżowania.

O kampanii promującej podróżowanie pociągiem zgodnie z zasadami savoir-vivre opowie uczestnikom wydarzenia Adam Jarczyński, ekspert akcji, autor bloga dobremaniery24.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tematem przewodnim ekspozycji przewoźnika będzie Strefa Ciszy – usługa funkcjonująca od 2 lat w pociągach Pendolino. To dzięki niej osoby, które w czasie podróży pociągiem chcą odpocząć czy poczytać książkę w spokoju, mają taką możliwość. PKP intercity jako pierwszy przewoźnik w kraju wprowadził usługę Strefy Ciszy. Cieszy się ona dużą popularnością wśród podróżnych. Na stoisku przewoźnika pojawi się replika fragmentu 7 członu Pendolino, w którym odwiedzający będą mieli okazję się zrelaksować.

Przejazd w Strefie Ciszy to świadomy wybór określonego stylu podróżowania – taktownego, uwzględniającego nie tylko siebie, ale współpasażerów. Jak pokazują badania przeprowadzone przez PKP Intercity, temat kulturalnego podróżowania powinien być obecny w przestrzeni publicznej. Aż 99% badanych* podkreśliło, że promowanie zasad savoir-vivre jest potrzebne i powinno być kontynuowane.

Udział w See Bloggers traktujemy jako doskonałą okazję do rozmowy z blogerami i infulencerami na temat taktownego podróżowania koleją – podsumował Adam Jarczyński, ekspert akcji Strefa Kulturalnego Podróżowania.

W czasie pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się również wykład pt. Jak taktownie reagować na nietakt, czyli o kulturalnym podróżowaniu Adam Jarczyński. Opowie on o tym co robić, a czego unikać, aby podróż środkami transportu zbiorowego była przyjemna dla wszystkich. Wykład z elementami warsztatowymi będzie doskonałą okazją do rozmowy z ekspertem ds. savoir-vivre, twórcą bloga dobremaniery24.pl oraz założycielem Polskiej Akademii Protokołu i Etykiety.

See Bloggers Łódź to największy festiwal dla twórców internetowych w Polsce. Dotychczas odbyło się 5 edycji imprezy. Tegoroczna odsłona odbędzie się w Łodzi. Głównym celem wydarzenia jest integracja i edukacja środowiska influencerów. Organizatorzy przewidują, że weźmie w nim udział 2000 uczestników.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij