Świętuj Dzień Ojca po królewsku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świętuj Dzień Ojca po królewsku

Już w najbliższą sobotę, czyli 23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca! Z tej okazji Burger King przygotował specjalne, limitowane zestawy KING DAD Meal, w których znajdzie się coś pysznego i dla taty i dla dziecka.

W sumie, w całej Polsce, będzie dostępnych około 3 tys. zestawów. Jest to oferta, która obowiązuje tylko w ten jeden, wyjątkowy dzień.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Burger King przygotował specjalną promocję dla wszystkich ojców, którzy razem z dzieckiem odwiedzą tego dnia dowolny lokal sieci. 23 czerwca br. na klientów czekać będą limitowane zestawy KING DAD Meal, w skład których wejdą klasyki Burger Kinga, czyli dwa razy Whooper! Aby przyjemności było jeszcze więcej, do każdego zestawu zostaną dołączone podwójne frytki oraz napoje z dolewką

Zestawy będą dostępne we wszystkich sześćdziesięciu restauracjach Burger King w całej Polsce wyłącznie 23 czerwca. Aktywacja jest wspierana w kanałach social media marki, współpracą z influencerami i poprzez działania PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij