Francuska agencja ApoteoSurprise wprowadza do oferty oświadczyny na orbicie księżyca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Francuska agencja ApoteoSurprise wprowadza do oferty oświadczyny na orbicie księżyca

Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry "Fly Me to the Moon". Ten lot kosmiczny będzie trwał tydzień i odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły, pozwalając dwóm kochankom podróżować samym.

Agencja ApoteoSurprise specjalizująca się w organizowaniu ekstrawaganckich propozycji oświadczyn, wprowadza nową usługę w cenie 125 milionów euro pozwalając uroczemu Księciu XXI wieku poprosić o rękę ukochanej, latając wokół księżyca. Marzenie do przybliżeniu księżyca ukochanej osobie, stanie się wkrótce rzeczywistością, a ostatecznym celem paryskiej agencji jest "stworzenie najbardziej szalonej i nadzwyczajnej od ostatnich 13,8 miliardów lat, propozycji oświadczyn .”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od marca 2022 r., każdy bogaty kochanek może zarezerwować usługę i skorzystać, pięć miesięcy później, z następującego programu:

  • Trening fizyczny i wcześniejsze szkolenie techniczne trwające dwanaście tygodni;
  • Wylot w D-Day z Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie;
  • Puszczenie, w słuchawkach dwóch kosmicznych turystów, melodii „ Also sprach Zarathustra, op.30” Richarda Straussa, w momencie odczuwania pierwszych efektów nieważkości;
  • Przybycie na księżycową orbitę, trzy dni później, z lotem nad popielatą plantą na wysokości zaledwie 200/300 km;
  • Przerwanie wszelkiej komunikacji z Ziemią przez około trzydzieści minut, podczas których kapsuła będzie leciała nad ciemną stroną Księżyca;
  • Puszczenie piosenki „Fly Me to the Moon” Franka Sinatry, w trakcie lotu orbitalnego, pozwalając pretendentowi poprosić o rękę ukochanej (pierścionek zaręczynowy ukryty będzie w kombinezonie ).
  • Spektakularne pojawienie się ziemi za kraterami księżycowymi i podróż powrotna trwająca cztery dni przed wejściem w atmosferę i ostatecznym wylądowaniem.

Trasa kapsuły będzie podobna do legendarnego Apollo 8 w 1968 roku. Kapsuła osiągnie prędkość 38000 km / godz i będzie wyposażona w osiem kamer, które pozwolą uwiecznić na zawsze spektakularne wejście pary kochanków w historię podboju kosmosu i podboju ... ukochanej!

ApoteoSurprise to paryska agencja specjalizująca się w organizacji spektakularnych i oryginalnych oświadczyn. Założona w 2006 roku przez Nicolasa Garreau z wykształcenia inżyniera lotnictwa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij