Jasiek Mela motywuje do działania w nowej kampanii Renault

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jasiek Mela motywuje do działania w nowej kampanii Renault

Rozpoczyna się lokalna kampania Renault, w której Jasiek Mela, znany podróżnik, zdobywca dwóch biegunów i działacz społeczny, będzie motywował internautów do aktywności fizycznej, odkrywania nowych zainteresowań i wyznaczania nowych limitów.

Kampanię rozpoczyna teaser i spot „To nie jest łzawa historia”, w którym Jasiek pokazuje, że pomimo swojej niepełnosprawności może przekraczać kolejne granice i bariery. Motywuje do ćwiczeń i zaprasza do wspólnej mobilizacji. W kolejnych fazach kampanii pojawią się filmiki i posty, w których Jasiek będzie inspirował do działania. Internauci będą mogli się podzielić swoimi doświadczeniami z Jaśkiem i zadawać mu pytania. Na najciekawsze z nich Jasiek odpowie na końcu kampanii, w oddzielnym filmie Q&A.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania jest kontynuacją czerwcowej komunikacji modeli Renault z serii specjalnej Limited. Działania są zaplanowane w internecie i mediach społecznościowych, na fanpage'u Renault, YouTubie, Instagramie oraz w serwisach VOD.

Kampania nawiązuje do globalnej kampanii Renault Limited. Za koncepcję kampanii i kreację odpowiada Publicis. Za działania digitalowe odpowiada Publicis DWL. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij