NetSalesMedia – rusza nowa platforma dla wydawców i reklamodawców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
NetSalesMedia – rusza nowa platforma dla wydawców i reklamodawców

Nagradzane sieci afiliacyjne NetSales i SalesMedia, należące do Cube Group, łączą siły. W ramach integracji powstaje nowa marka NetSalesMedia.

Sieć afiliacyjna NetSales wyspecjalizowana była w kampaniach performance w modelach CPC i CPL dla klientów bezpośrednich oraz dla domów mediowych. SalesMedia, sieć dedykowana dla sklepów e-commerce, realizowała kampanie sprzedażowe dla klientów z branży e-commerce w modelach CPS i CPO. Obie dotychczas działały niezależnie w ramach agencji Cube Group. Zintegrowane w ramach nowej sieci NetSalesMedia łączą kompetencje i możliwości dwóch poprzednich i obejmują łącznie ponad 200 klientów, w tym ponad 100 e-commerce’ów, oraz przeszło 20 tysięcy wydawców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zintegrowana sieć NetSalesMedia poszerza ofertę o kampanie afiliacyjne prowadzone w oparciu o customer journey i cross-device tracking – pozwala to na tworzenie modeli atrybucyjnych w rozliczeniach z wydawcami. Z kolei moduł analityczny analizuje ścieżki konwersji na podstawie wszystkich źródeł ruchu (uwzględniając także sesje bezpośrednie i z wyszukiwarek) – umożliwia to bardziej precyzyjną ocenę roli marketingu afiliacyjnego w kontekście wszystkich działań digital.

Obecnie trwa proces migracji wszystkich obecnych reklamodawców i wydawców NetSales i SalesMedia do nowej sieci NetSalesMedia. Całkowita integracja jest zaplanowana do końca 2018 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij