DoradcaSmaku.pl – startuje nowa odsłona serwisu kulinarnego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DoradcaSmaku.pl – startuje nowa odsłona serwisu kulinarnego

Serwis kulinarny DoradcaSmaku.pl jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny, a dzięki dużym zdjęciom potraw – także apetyczny.

Nowa wersja serwisu DoradcaSmaku.pl jest podzielona na następujące główne sekcje:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • Przepisy – jedna z największych baz w internecie, ponad 350 tys. przepisów,
  • Akademia Doradcy – wszystko o gotowaniu: porady, aktualności, e-magazyn, społeczność…,
  • Programy TV – Robert Sowa, Michel Moran i wielu innych,
  • Inspiracje na dziś – nasza codzienna porcja sprawdzonych przepisów,
  • Polecane przepisy – sezonowe pomysły kulinarne,
  • Kulinarne porady – zbór kulinarnych tricków i videoporad.

Serwis został zaprojektowany zgodnie ze współczesnymi trendami zarówno kulinarnymi, jak i technologicznymi. Jest przede wszystkim oparty o prostą nawigację, dzięki czemu jest intuicyjny i przyjazny dla użytkowników. Szata graficzna bazuje na przejrzystym układzie i wyeksponowaniu dużych zdjęć potraw, co sprawia, że serwis jest apetyczny.

Strona zaprojektowana została tak, aby w pełni funkcjonować na urządzeniach mobilnych zgodnie z obowiązującymi potrzebami użytkowników, ponieważ to właśnie tam użytkownicy coraz chętnie wyszukują treści. Gotowanie z telefonem lub tabletem to coraz częstszy widok w polskiej kuchni.

Ogromną wartością serwisu DoradcaSmaku.pl od zawsze były przepisy kulinarne, dlatego też w nowej odsłonie ich wyszukiwanie stało się jeszcze prostsze. Nowa funkcja wyszukiwarki pozwala odnaleźć przepisy, porady i ulubionych użytkowników. W serwisie ważne miejsce zajmują treści video, które łatwo jest wyselekcjonować. Z kolei funkcja dawnej „Lodówki” umieszczona została w dodatkowym polu filtrowania z możliwością wpisywania składników. Teraz przepisy można wyszukiwać też po składnikach dostępnych w domu. Dodatkowo w nowej strukturze serwisu znalazły się przepisy na różne okazje – sezonowe, polecane, na co dzień itd. Ponadto wyszukiwarka przepisów jest tak zaprojektowana, aby można było odnaleźć nie tylko przepisy, ale też powiązane z nimi porady czy filmy video.

Ważną nowością jest wyeksponowanie części poradnikowej – celem jest doradzać użytkownikom, dzielić się poradami kulinarnymi i trickami na każdym etapie gotowania, dlatego też powstała nowa zakładka – Akademia Doradcy, a w niej znajdują się: Porady kulinarne i Strefa kulinarnych pomysłów.

Aby ułatwić Użytkownikom wyszukiwanie przepisów pochodzących z programów, stworzono zakładkę Programy TV z podziałem na nazwy programów i ulubionych prowadzących.

Od zawsze istotną częścią serwisu była społeczność, dlatego też zgodnie ze współczesnymi trendami i oczekiwaniami użytkowników w nowym serwisie dostępne są ulubione funkcjonalności ze świata social mediów – możliwość nagradzania serduszkami oraz lista obserwujących i obserwowanych. Profil użytkownika został też uzupełniony o funkcję powiadomień, co sprawia, że użytkownicy na bieżąco otrzymują informację o tym, kto docenił ich przepis oraz o nadanych wyróżnieniach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu www.Doradcasmaku.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij