W Warszawie powstał pierwszy technologiczny escape room we współpracy z Microsoft

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W Warszawie powstał pierwszy technologiczny escape room we współpracy z Microsoft

To pierwszy escape room w Polsce wykorzystujący technologie Microsoft. W pokoju [email protected] cała zabawa zaczyna się w momencie przekręcenia klucza w drzwiach. Wówczas śmiałkom zamkniętym w czterech ścianach pozostaje godzina na rozszyfrowanie hasła, ukrytego w gąszczu zagadek, a także mylnych wskazówek

W pokoju [email protected], pierwszym escape roomie Microsoft w Polsce, klucz do wyjścia tkwi w wykorzystaniu nowych technologii, takich jak rozmaite aplikacje dostępne w ramach Office. Odwiedzający będą przechodzić od zagadki do zagadki, posiłkując się komputerami Surface Pro oraz wybranymi aplikacjami Office. Po drodze czeka na nich również sporo gier zręcznościowych i… zaskoczeń. Złamanie ostatecznego hasła w pokoju [email protected] nie jest bowiem tak łatwe, jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Sam pokój kryje w sobie mnóstwo zagadek, schowanych pod feerią kolorów i barw.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Pokój [email protected] to miejsce, które łączy w sobie czystą zabawę z nauką naszych technologii. Pozwala sprawdzić na własnej skórze nowe, często zaskakujące funkcje, dostępne w aplikacjach Office 365, takich jak PowerPoint, Word czy OneDrive, o których wcześniej mogliśmy nawet nie wiedzieć. Z drugiej strony pokój [email protected] to unikalny showroom najlepszych urządzeń i rozwiązań firmy Microsoft, które z pewnością sprawią, że odwiedzający zapamiętają je na długo, podobnie jak samą przygodę za zamkniętymi drzwiami” – mówi Katarzyna Nowogórska z polskiego oddziału Microsoft.


Dom Zagadek VR, [email protected] – jedna z zagadek w pokoju

Skąd wzięła się nazwa dla pokoju? Z jednej strony – to dyskretne nawiązanie do popularnej aplikacji Office, czyli edytora tekstu Word. Z drugiej – to odniesienie do słów, które CEO Microsoft, Satya Nadella, wypowiedział podczas swojej wizyty w Mumbaju. To tam po raz pierwszy padła informacja, że Microsoft pracuje nad rozwiązaniami, dzięki którym klasyczne, wpisywane z poziomu klawiatury hasła, w najbliższych latach odejdą do lamusa. Satya Nadella swoją wizję opisał obrazowo jako „świat bez haseł” (password-free world). Jej kluczowym założeniem jest odejście od haseł rozumianych jako ciąg znaków wpisywanych z klawiatury – i zastąpieniu ich bezpieczniejszymi interfejsami logowania, wykorzystującymi rozwiązania biometryczne.


Dom Zagadek VR, [email protected] – jedna z tajemniczych maszyn w pokoju

Escape room [email protected] mieści się w Domu Zagadek VR, przy ulicy Zwrotniczej 6 w Warszawie. Rezerwacji już można dokonywać na stronie: domzagadekvr.pl/pokoje/password/

Godzina zabawy w pokoju [email protected], w zależności od wybranej pory dnia, to koszt od 120 zł do 160 zł za wstęp, niezależnie od liczby uczestników. Do [email protected] warto wybrać się ze znajomymi. Zabawa przeznaczona jest dla maksymalnie 5 osób.

Za koncepcję kreatywną escape roomu z technologiami Microsoft odpowiada agencja d*fusion communication. Zagadki w pokoju wymyśliła i opracowała załoga Domu Zagadek, jednego z najlepszych i najwyżej ocenianych escape roomów w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij