Alek Frydrych dyrektorem kreatywnym Cut The Mustard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Alek Frydrych dyrektorem kreatywnym Cut The Mustard

Alek Frydrych, dotychczas związany z Grey Group, na początku lipca dołączył do Cut The Mustard. Autor wielu nagradzanych kampanii reklamowych będzie odpowiedzialny za za-rządzanie działem kreacji oraz wsparcie strategiczne zarządu agencji.

Frydrych, oprócz kreatywnego wsparcia firmy w realizacji projektów dla obecnych i przyszłych klientów, będzie bezpośrednio zaangażowany w rozwój Cut The Mustard.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Naszą relację opieramy na współpracy partnerskiej. Chcemy, aby Alek miał realny udział w budowaniu długofalowej strategii działania w obszarze kreacji oraz wytyczaniu kierunku rozwoju naszej agencji – mówi Karolina Witecka, Partner Zarządzający.

Alek i Cut The Mustard mają podobne spojrzenie na reklamę i prowadzenie agencji kreatywnej. Cenią dynamikę w działaniu oraz pracę w multidyscyplinarnych zespołach, co pozwala na nieszablonowe myślenie oraz pełne zrozumienie na linii agencja-klient. Innym wspólnym mianownikiem łączącym Alka Frydrycha i Cut The Mustard jest tworzenie projektów, które są nie tylko angażujące dla odbiorców, ale też efektywne z perspektywy klienta.

Stanowisko dyrektora kreatywnego w agencji Cut The Mustard nie jest pierwszym doświadczeniem Frydrycha na szczeblu kierowniczym. W Grey Group jako Deputy Creative Director zarządzał zespołami pracującymi na projektach ATL, BTL, Digital. Wcześniej był szefem kreacji digitalowego butiku agencji Walk, dla której, wraz z zespołem, zdobył pierwszego w historii firmy lwa na festiwalu w Cannes. Alek Frydrych po raz pierwszy będzie miał jednak realny wpływ na strategię działania i rozwoju agencji.

Alek Frydrych z reklamą jest związany blisko 10 lat. Na swoim koncie ma już kilkadziesiąt nagród i wyróżnień zdobytych w najbardziej prestiżowych konkursach w branży. Lew w Cannes, złote statuetki Golden Drum, Grand Prix KTR, Grand Prix w konkursie Innovation – to tylko niektóre z nich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij