Piwo Królewskie 3.2% już w sprzedaży na stadionie Legii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piwo Królewskie 3.2% już w sprzedaży na stadionie Legii

Marka Królewskie, sponsor klubu piłkarskiego Legia Warszawa, wprowadza stadionową wersję ulubionego piwa warszawiaków. Od 14 lipca w obiekcie Mistrza Polski przy ul. Łazienkowskiej 3 w sprzedaży pojawi się Królewskie w wariancie z 3,2% alkoholu.

– Charakteryzuje się świetnym podaniem, ale jeszcze lepszym przyjęciem. Uwierzcie, że czekaliście na niego bardzo długo. Spotkacie go przede wszystkim przy barze, ale o jego formę byłbym spokojny – tak nową niespodziankę dla kibiców przedstawia Łukasz „Juras” Jurkowski, spiker Legii, który wystąpił w filmie zapowiadającym wprowadzenie piwa Królewskie na stadion. Piwo Królewskie zadebiutuje na stadionie przy Łazienkowskiej już 14. lipca podczas meczu o Superpuchar Polski z Arką Gdynia. Zmniejszona zostanie zawartość alkoholu – do 3,2%, lecz niezmienny pozostanie smak piwa, znany warszawiakom od lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wprowadzenie stadionowego wariantu to kolejny element współpracy dwóch stołecznych marek – symboli. – Już od 15 lat Królewskie jest z Legią na dobre i złe. Partnerstwo z tak ważnym symbolem stolicy to dla nas wielkie wyróżnienie i powód do dumy. Dzięki tej strategicznej współpracy możemy być bliżej naszych konsumentów. Tym bardziej cieszymy się, że od nowego sezonu będziemy im towarzyszyć w miejscu, gdzie przeżywają największe emocje – na stadionie ukochanej drużyny. To tutaj dzieją się najważniejsze momenty dla kibiców i dla klubu, dlatego Królewskiego nie może tu zabraknąć – mówi Emilia Wróblewska, brand manager marki Królewskie w Grupie Żywiec.

Oparta na warszawskim charakterze współpraca Legii i Królewskiego trwa od 2004 roku. W tym czasie klub sześć razy zdobywał mistrzostwo Polski i siedem razy Puchar Polski, a w 2016 roku awansował do Ligi Mistrzów. Do rozpoczynającego się wkrótce nowego sezonu klub przystąpi jako obrońca mistrzostwa oraz Pucharu i po raz kolejny powalczy o awans do najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w Europie. Kibiców na stadionie przy Łazienkowskiej znów czekają więc wielkie emocje. Od 14. lipca na stadionie towarzyszyć im będzie także piwo Królewskie w wersji 3,2%.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij