Agnieszka Bacińska w zarządzie ZFPR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agnieszka Bacińska w zarządzie ZFPR

Agnieszka Bacińska, prezes Walk PR, została nowym członkiem zarządu Związku Firm Public Relations i będzie pełniła funkcję wiceprezesa do 2020 roku.

29 czerwca br. zarząd ZFPR, działając na podstawie kompetencji określonych w §17 ust. 2 Statutu Związku, podjął uchwałę w sprawie powołania Agnieszki Bacińskiej do zarządu ZFPR i powierzenia jej funkcji wiceprezesa zarządu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agnieszka Bacińska jako strategiczny doradca w zakresie budowania wizerunku marek, firm i zarządów organizacji jest związana z branżą PR od 15 lat. Specjalizuje się w kompleksowych projektach komunikacyjnych, który integrują z działaniami PR także inne obszary marketingowe. Z wykształcenia językoznawca i kulturoznawca. Jurorka konkursów: Cannes Lions oraz Young Creatives. Pracę zawodową łączy ze sportem, będąc reprezentantką najlepszej polskiej grupy kolarskiej kobiet MAT ATOM Deweloper.

Pozostały skład zarządu ZFPR na lata 2018-2020 nie ulega zmianom. Funkcję prezesa pełni Grzegorz Szczepański (Hill&Knowlton Strategies Poland), wiceprezesami są Karolina Borkowska (Public Dialog) i Sebastian Stępak (MSL), za finanse w roli skarbnika odpowiada Przemysław Włoszycki (Lighthouse Consultants). 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij