Izabela Lukas-Domaradzka i Natalia Grzybicka awansują w GroupM i Mindshare

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Izabela Lukas-Domaradzka i Natalia Grzybicka awansują w GroupM i Mindshare

Izabela Lukas-Domaradzka, która do tej pory pełniła funkcję Commercial Director w Mindshare, awansowała na stanowisko Chief Financial Officer w GroupM. Tym samym z początkiem lipca jej poprzednie stanowisko w Mindshare objęła Natalia Grzybicka, wcześniej związana z Grupą Żywiec oraz Coca-Cola HBC.

Izabela Lukas-Domaradzka z Mindshare była związana od października 2011 roku, gdzie nadzorowała dział Finansów i Administracji spółki, była również Prokurentem firmy. Ponadto kontrolowała dział Traffic i wszystkie zespoły Client Leadership m.in. pod kątem zgodności działań realizowanych dla klientów Mindshare Polska z umowami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bardzo cieszy mnie fakt, że zespół GroupM powiększy się o ekspertkę, jaką niezaprzeczalnie jest Izabela Lukas-Domaradzka. Prawie 20-letnie doświadczenie zdobywała pracując dla takich marek jak Procter&Gamble, The Walt Disney Company oraz dla domu mediowego Mindshare. Z pewnością przełoży się ono na wiele sukcesów w naszej firmie. – powiedziała Anna Lubowska, CEO GroupM.

Z początkiem lipca do zespołu Mindshare dołączyła Natalia Grzybicka, wcześniej związana z Grupą Żywiec czy Coca-Cola HBC. W Mindshare Natalia Grzybicka zarządza Działem Finansów i Administracji, a do jej obowiązków należy m.in. bieżące monitorowanie realizacji celów finansowych firmy, bliska współpraca z zespołami Client Leadership oraz specjalistycznymi.

Natalia Grzybicka z obszarem finansów komercyjnych związana jest od prawie 7 lat. Na początku swojej kariery pełniła rolę Kontrolera Marketingu w Grupie Żywiec, gdzie dbała o rentowność poszczególnych marek, przygotowywała wdrożenia nowych produktów, które odniosły sukces na rynku oraz współpracowała z domami mediowymi. Przez kolejne 4 lata pracowała jako Kierownik Finansów w Coca-Cola HBC, gdzie zajmowała się kontrolą wyników finansowych różnych kanałów sprzedaży. Zespół, którego była częścią, zdobył nagrodę CCHBC Play to Win dla Najlepszego Zespołu Roku.

– Natalia to zaangażowana w powierzone projekty ekspertka, nastawiona na realizowanie założonych celów. W pracy z klientami wykazuje się umiejętnością budowania trwałych relacji, bardzo dobrze zarządza też pracą zespołu. W Mindshare do jej obowiązków należy m.in. budżetowanie i prognozowanie wyników firmy oraz bliska współpraca ze wszystkimi zespołami spółki. Wierzę, że dotychczasowe doświadczenie Natalii pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych przez nas usług i zadowolenie naszych klientów. – powiedział Adrian Kawecki, CEO Mindshare Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij