Semilac z nową aplikacją rozpoznającą lakier na paznokciach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Semilac z nową aplikacją rozpoznającą lakier na paznokciach

Semilac chcąc być jeszcze bliżej swoich klientek, stawia na większą mobilność. Marka wprowadziła nową aplikację na telefony i tablety – Semilac App, która umożliwia między innymi wykrycie koloru paznokci spośród palety ponad 300 dostępnych odcieni z oferty.

Marka lakierów hybrydowych Semilac prowadzi zintegrowane działania marketingowe, kładąc duży nacisk na social media, wysokiej jakości content, współpracę z ambasadorami czy innowacyjne idee promocyjne. W zgodzie z zasadą human to human oraz w odpowiedzi na oczekiwania klientek, które od samego początku były dla marki priorytetem, firma zdecydowała się na zaprojektowanie i wprowadzenie aplikacji mobilnej Semilac App, która skupiając najważniejsze informacje, ma za zadanie integrować i angażować fanów oraz edukować społeczność.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niezwykle przydatną funkcją aplikacji jest możliwość dopasowania kolorów z dostępnej palety do własnych upodobań, bez wychodzenia z domu. Inteligentne narzędzie wykrywa odcień z paznokci lub ze zdjęcia, a następnie podpowiada, jakie barwy zostały użyte do wykonania stylizacji. Aplikacja pozwala również użytkownikom na wymianę doświadczeń związaną z korzystaniem z produktów Semilac za sprawą platformy służącej do integracji społeczności. Dodatkowo Semilac App informuje klientki o najnowszych wydarzeniach i dostarcza solidnej wiedzy na temat stylizacji paznokci i makijażu poprzez dostępne tutoriale, poradniki czy treści video.

Najbardziej interaktywnym narzędziem jest gromadzenie stylizacji klientek, które mogą podlegać opinii innych użytkowniczek – w ten sposób obie strony zyskują szansę na wygrywanie nagród. Poza tym aplikacja pozwala również użytkownikom na zakup wszystkich produktów z asortymentu marki.

Semilac App to prawdziwa gratka dla osób interesujących się sztuką manicure czy wizażystów. Pod koniec czerwca, w ciągu pierwszych 24h aplikacja została zainstalowana aż 8 tysięcy razy. Obecnie cieszy się społecznością liczącą 22 tysiące aktywnych użytkowników. – komentuje Maciej Bujak, social media manager marki Semilac.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij