Czy Polska zostanie jednak mistrzem świata 2018?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czy Polska zostanie jednak mistrzem świata 2018?

Przekonamy się o tym już 29 lipca, gdy rozegra się finał VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej – największego na świecie turnieju dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Do tej pory co roku Polacy stawali na podium Mistrzostw – mają w kolekcji już złoty medal, dwa srebrne i dwa brązowe. Czy pora zdublować wreszcie i złoto?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dumę z reprezentowania własnej ojczyzny na Mistrzostwach Świata w ostatni lipcowy weekend poczuje blisko 270 zawodników z 28 krajów świata. W turnieju udział wezmą piłkarze (chłopcy i dziewczęta do 17 roku życia) z domów dziecka z Wietnamu, Tajlandii, Palestyny, Japonii, Jordanii, Nepalu, oraz krajów całej Europy, m.in.: Słowenii, Litwy, Chorwacji, Białorusi, Rosji, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Macedonii, Estonii, Serbii, Słowacji, Ukrainy, Francji, Węgier, Bośni i Hercegowiny, Łotwy, Belgii, Portugalii i Czech.

Wśród dzieci z domów dziecka jest tyle samo utalentowanych piłkarzy, co wśród dzieci wychowywanych przez rodziców. Ci młodzi ludzie mają takie samo prawo, by swoje talenty, pasje i marzenia realizować. Ale jest im trudniej. Trzeba więc te możliwości stwarzać, a szanse wyrównywać. To właśnie stara się robić „Nadzieja na Mundial”, a my cieszymy się, że możemy ją wspierać – mówi Katarzyna Scheer, Dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej sieci sklepów Biedronka - głównego sponsora Mistrzostw.

Na małych i dużych kibiców, którzy w niedzielę 29 lipca przyjdą na Legię, czeka mnóstwo atrakcji. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali wielki sportowy piknik, podczas którego odbędzie się Festiwal Słodkości Świata, gry i zabawy sportowe prowadzone przez animatorów, a wśród piknikowiczów rozdane zostanie 100 piłek. Na nieco starszych kibiców czeka Strefa Gwiazd, w której autografy rozdawać będą goście specjalni Mistrzostw –piłkarskie sławy, aktorzy i najpopularniejsi polscy youtuberzy i vlogerzy, którzy po wielkim finale Mistrzostw zmierzą się w Meczu Gwiazd: Telewizja vs Internet. Na murawę Legii wybiegną m.in. jokerzy: Maniche, Frank Verlaat, Dariusz Dziekanowski, Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Radosław Gilewicz i Jacek Krzynówek, którzy wspierać będą drużynę Telewizji (w jej składzie m.in. Tomasz Oświęciński, Mateusz Kmiecik, Robert Moskwa, Sebastian Wątroba, Wojciech Czerwiński i Andrzej Popiel) i team Internetu (reprezentować go będą m.in. Y, Junajted, Grabagra, Tivolt, PNTCMZ, Ziemniak i Kameralnie).

Wstęp dla publiczności jest wolny w niedzielę od godz. 11:00.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij