Omnicom wprowadza na rynek platformę Omni zasilaną danymi o aktywnościach użytkowników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Omnicom wprowadza na rynek platformę Omni zasilaną danymi o aktywnościach użytkowników

Omnicom Media Group (w Polsce reprezentowana przez marki: Media Direction OMD, PHD Media Direction, PHD Rocket oraz przez grupę OMD) ogłosiła wprowadzenie platformy Omni.

Nowa platforma jest zasilana danymi o aktywności i zachowaniach realnych użytkowników, umożliwiając generowanie insightów i prowadzenie działań tzw. precyzyjnego marketingu. Omni zostało zaprojektowane w celu identyfikacji i definiowania spersonalizowanych doświadczeń konsumenckich na dużą skalę oraz prowadzenia precyzyjnie targetowanych działań reklamowych, wykorzystując i integrując kreacje, media, dane oraz bazy CRM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W centrum Omni jest tzw. „people-based identity graph” – baza danych użytkowników, zbudowana na podstawie danych pochodzących od podmiotów takich jak , m.in.: Neustar, LiveRamp czy Experian. Narzędzie to wizualizuje zachowania konsumentów, aby pokazywać, jak ludzie kontaktują się, angażują i wymieniają doświadczenia związane z markami. Łączenie zbiorów danych odbywa się zgodnie z regionalnymi regulacjami prawnymi, w tym zasadami dotyczącymi prywatności.

Zachowania konsumentów są również mapowane pod kątem aktywności w mediach, dzięki czemu platforma pokazuje również „media inventory graph”. Dzięki platformie Omni, marketerzy mogą kierować zoptymalizowane i spersonalizowane komunikaty do konsumentów na dużą skalę.

Wdrożenie Omni zajmuje kilka miesięcy – poprzedzone jest implementacją wybranych modułów: kreatywny, mediowy, bazodanowy. W najbliższych miesiącach wdrożenie Omni będzie kontynuowane w wiodących agencjach Omnicom, w tym także w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij